Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Srácok, szakítás után szoktato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, szakítás után szoktatok sírni?

Figyelt kérdés
Miért titkoljátok?

2015. jan. 2. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én máskor is szoktam mikor összetörik a szívem.Nem titkolom de próbálom nem kimutatni az érzéseimet e téren.
2015. jan. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen. De csak full értékes lány után sírtam, és nem azért, mert kivágott, hanem mert közösen döntöttünk így. Nem titkoltam.
2015. jan. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

igen,

ki mondta, h titkolom?:)

2015. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Eddig egy olyan lány volt, akit megsirattam, annyira jól éreztem magam vele, és még most is szeretem. Eltitkoltam az érzésemet, mert belém lett nevelve, hogy nem férfias dolog a sírás és az érzelmek kimutatása. Tudom, hogy ez hülyeség, de sajnos már túlságosan elburjánzott bennem.


21/F

2015. jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen. de ez nem titok csak nincs kinek kimutassam ha nincs akit érdekeljen vagy aki megérti
2015. jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában minden srácot így nevelnek hogy nem férfias dolog a sírás kivéve temetéseken. Persze belém is ezt nevelték én gyerekként elég sírós voltam bár nagyon kicsi voltam még akkoriban de emlékszem hogy úgy neveltek hogy ne sírjak meg semmi, persze apámat is csak akkor láttam sírni amikor a nagyimat temették el, bár ő is érzékeny fajta csak ő titokban fejezi ki ezeket még anyám kapta rajta hogy sír amikor nővérem fél évre külföldre ment dolgozni szóval ez többnyire gyerekkorban megy ez hogy az embert így nevelik.

Én érzékeny típus vagyok bár nem vagyok az a síró fajta mert ilyen téren erősödtem és ez nem a nevelés végett van így. De volt egy barátnőm 14 évesen ismertem meg, 15 éves voltam amikor összejöttünk igazi szerelem volt köztünk imádtuk egymást, 18 éves korunkig voltunk együtt, aztán akkor ugye én elmentem érettségi után szakmát tanulni a barátnőmnek volt még 1 éve mert ő osztályosba járt, aztán ugye hogy nem voltam a suliba és hozzá új osztálytárs érkezett akivel nagyon jóba lett így ő kiszeretett belőlem, de nem szakított mert nem bírta nélkülem de a tűz már kialudt és a szerelmünk is gyengült amit éreztem is. Persze volt egy időszak amikor szakítottunk akkor nem sírtam meg semmi, 2 hónap után újra összejöttünk, akkor olyanok voltunk mint ha friss szerelmes pár lennénk, nagyon nagy volt akkor a szerelem, akkor nagyon szerelmesek voltunk mindketten. Aztán a barátnőm egyik nap levelet adott nekem saját kézírásával, de mondta hogy csak másnap bontsam fel pont azon a napon amikor az évfordulónk van annak az évfordulója amikor először összejöttünk, mivel akkor sehogy sem ért rá mert pont akkor utaztak el anyukájával külföldre mert anyukája ott kapott állást és a barátnőm ki kísérte 1 hónapra hogy betudjon neki segíteni az otthoniakban pont nyáron volt, neki megvolt a nyaralás, én dolgoztam akkor nem mehettem szabira még 1 napra sem, de így jó is lett volna. Másnap felbontottam a levelet, és akkor írta le a barátnőm hogy kiszeretett belőlem, sokat sírt miatta de nem tudott velem tisztességesen szakítani és új életet akar kezdeni külföldön mert minden barátnőjét elvesztette amiről tudtam is már egy ideje de a lényeg az hogy belőlem is kiszeretett és minden kapcsolatot meg akar velem szüntetni mert új életet akarnak kezdeni anyukájával aki ugye nemrég vált el és elég nagy anyagi gondba is voltak.

Akkor ugye próbáltam a barátnőm felhívni de ki volt kapcsolva, pár nappal később már meg is szüntette a számát mert előfizetéses volt. Facebook akkoriban kezdett beindulni errefelé de arról is likvidálta magát, iwiw myvip szintén mindenhol törölte magát akkor még volt az msn messenger, azon láttam fent 1 hét után miután megkaptam a levelet akkor kapott el igazán a sírógörcs nagyon sírtam miatta már levegőt alig kaptam, nem vagyok az az érzelem kimutató de akkor nagyon sírtam olyan szinten hogy anyám is meghallotta a szomszéd szobából akkor nagy szükségem volt a vigaszra 18 éves múltam akkor és 21 éves koromig szenvedtem csak, volt amikor vele álmodtam még 2 év után akkor is könnyes szemmel szomorúan ébredtem, depis voltam, bánatos volt a tekintetem, sokan nem kezdeményeztek velem kapcsolatot mert látták rajtam hogy bajom van. Aztán tavaly ilyenkor megismertem egy másik lányt aki teljesen más, min a volt barátnőm, mert régebben minden lányba az exem kerestem. De ez a lány más volt mint a többi, én akkor egyből belézúgtam, ő meghallgatott mert igazán neki tudtam kisírni magam, akkor sírtam utoljára de ő megvigasztalt egyedül előtte mertem felvállalni a sírásomat más haverom előtt nem, előttük nem is nagyon mertem beszélni erről, és akkor lett igazán jobb amikor kisírtam magam. A csaj nem azért jött velem össze mert megsajnált hanem mert értékesnek tartott és ő mondta hogy a sírás a férfiaknál is normális mert az érzelmek kimutatását jelenti és így lehet meggyőződni arról hogy a férfi is igazán érzelmes ember és a nők az ilyenek mellett érzik magukat lelkileg biztonságba! A jelenlegi barátnőm nagyon érzelmes és érzékeny lány, vele másképp bánok mint az exemmel, teljesen más lány és ezért is bírtam tovább lépni, mert ő tett igazán boldoggá!

2015. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!