Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom egy hete. Én nagyon szeretem, ő is biztosan. Keressem meg egy idő után? Vagy nincs értelme?

Figyelt kérdés
Ő hazaköltözött, elkezdett dolgozni. Én egyetemre járok, végzős vagyok. 2 évet laktunk együtt és most 150 km-re van tőlem. A munka miatt hétvégén is dolgozott néha. Ezért volt mikor három hét után tudtunk találkozni. Karácsonykor nem keresett,mikor mentem hozzá két ünnep között ő nem akarta hogy közeledjek hozzá, egyfolytába elutasított. Másnap aztán kimondta hogy neki ez nem megy a távolság miatt is.És szeret, de már nem úgy. Aznap ott aludtam mert nem ment már vonat hazafelé. Hátatfordítva feküdtünk,de egyikőnk se tudott aludni. Érdeklődött azért hogy tudok-e aludni, nem-e kérek valamit. Mikor reggel elmentem a szemembe se tudott nézni, csak annyit mondott vigyázz magadra. Ő is rosszul érzi magát vajon? kezdeményezzek felé? vagy talált nálam jobbat a közelbe?

2015. jan. 3. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
talán van egy másik valakije talán nincs. annyit tudsz tenni,hogy írj le neki mindent amit szeretnél hogy megtudjon, de semmi könyörgős síros üzenetet, csak simán " sajnálom hogy így döntöttél, nagyon fogsz hiányozni én nem így akartam, nem tudok mit csinálni..........." és hagyd, ez a legnehezebb tudom de neki kell ez utána már jelentkeznie, ha szeret akkor jelentkezni is fog ha nem akkor elkel engedned.
2015. jan. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Férfiként azt tanácslom, hogy ne keresd! Ha esetleg újra folytatni szeretné, akkor magától jelentkezni fog. És itt pont az a lényeg, hogy magától kell rájönnie, hogy mit akar.


Egy kínai közmondással zárom a gondolatomat: "Ha nyugaton felfal a tigris, akkor fel fog falni keleten is."

2015. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez aranyos :)
2015. jan. 4. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!