Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak h jobb kedvem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak h jobb kedvem legyen? 15/F

Figyelt kérdés
Valami gyors ötlet kéne. Volt barátnőm szilveszterkor bedugott és elkezdett szidni természetesen a hátam mögött, ezen kicsit felcsesztem az agyam.. Aztán a barátnőm aki haver élőben le se szarja a fejem ott smarolt két sráccal is meg minden de utána azért csetelni akar. A hab a tortán h holnap kéne sokat tanulnom nagyon sokat mert nagyon szarul állok, és már nagyon szégyellem magam h ennyire lusta vagyok. Lehet abba kéne hagynom az önsajnáltatást, de ezt most nagyon le kellett írnom. Előre is kösz!:)

2015. jan. 4. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hova dugott?
2015. jan. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jajj kicsikem...! Mindjart megsajnallak! :(
2015. jan. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
dobd ki a fenébe őket, új év, énis ezt tettem néhány mostmár volt ismerősömmel
2015. jan. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó! Szerintem is az lesz..
2015. jan. 4. 00:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van olyan akit szeretsz huzd magadhoz,a tobbit meg dobd el a p*csaba! Nagyon megtanultam most a napokban,hogy meg kell becsulni azt aki tenyleg szeret!
2015. jan. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!