Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátomnak több agresszív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak több agresszív kitörései voltak, amiből szerintem szakítás lesz, de nagyon szeretem. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt,és mostanában eléggé csúnyán beszél velem, de apróságok miatt is.

Hamar felkapja a vizet, a saját hülyeségeit hajtogatja,és nem hallgat meg.

Régen is voltak ilyenek,de megoldottuk. Azonban nekem ebből most lett elegem,és lehet jobb lenne a szakítás,de mégis nagyon szeretem és sajnálnám a dolgot.

Viszont azt sem érdemlem meg,hogy így beszéljen velem valaki,aki elvileg szeret,ahogy Ő.


24/L



2015. jan. 4. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáltátok már megbeszélni?

Nyisd ki a szád, és mondd neki. Mondd el, hogy neked ez fáj, rosszul esik.

2015. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megbeszélni, ha nem megy, szakítás. Az én volt páromnak is voltak ilyen kitörései, sokszor indokolatlanul, apró dolgok miatt. Egyszer annyira kitört belőle, hogy féltem is. Szakítás lett belőle.
2015. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ilyesmi nem változik..Őt vagy így fogadod el vagy lapát. Az utóbbit javasolnám.
2015. jan. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sajnálom, hogy ezt mondom, de nem fog változni, de biztos vannak nyugodt napjai és mi lesz akkor, ha valami nehezen viselhető dolog fog történni az életében? én nem mernék szülni ilyen embernek gyereket, nem merném kitenni a gyerekeimet egy ilyen időzített bombának, hogy utána lelkileg sérültek legyenek.

El lehet viselni egy ilyen ember évekig de évtizedekig nem hidd el tapasztalat. Szerintem menekülj, bocsi :(

2015. febr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne higgy azoknak, akik azt mondják, nem fog változni. De bizony fog! Még rosszabb lesz!

Lapát! Most!

2015. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 davidka26 válasza:
Kössél Ultimátumot Vagy megyek vagy te mész !
2017. jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!