Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy idősebb férfi miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idősebb férfi miért foglalkozik egy fiatalabb lánnyal?

Figyelt kérdés
Egy lassan 30 éves férfi miért foglalkozik egy 22 éves lánnyal amikor ez a lány csak játszik vele,az orránál fogva vezeti,megmondta egy rövid (1 hetes) kis kaland után a férfinak,hogy nem akar tőle semmit, se most se a jövőben,de érdekes módon mégis beszélnek, (már 2 éve,hogy ismerik egymást de a lány még most sem akar semmit) a lány becézi,kérdezi mikor találkoznak ,természetesen a férfi ha fütyül a csaj rohan,nem hajlandó lemondani róla még akkor sem,mikor talált egy párt magának aki 24 éves ,komolyan gondolja (együtt éles) ,szereti tiszta szívből és bármit megtenne érte.?

2015. jan. 4. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
talán pedofil de nem biztos
2015. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Idősebb? 30 évesen? Szerintem fiatal a pasi, és 8 év nem annyira sok. Rengeteg 10-15 évvel idősebb pasit látok fiatalabb nőkkel. Aúgy meg tömni akar a pasi.
2015. jan. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

bátyám 30, a nője 20 és tökéletes páros. beszarás. a lány érett, bátyám odaadó.


Szerintem 18 felett nagyjából mindegy.


ismerek olyan lányt, aki 19 és 40 éves barátja van... de az a lány úgy él, mint egy 50 éves, szóval valójában a srác fiatalabb tőle


a személyiség nem kvantatív

2015. jan. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

3-mas vagyok: amúgy valszeg a lánynak az idősebb csávó egzisztenciája tetszik. acsávó meg tömni akar fiatal nunit. én is ezt tenném, és remélem teszem is.

minden pénz és életvitel kérdése

2015. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy 30 éves pasi azért legtöbbször mind érzelmek, mind anyagiak terén valamivel többet tud mutatni nagy általánnosban, mint egy 24 éves. Én 32 éves vagyok, előtte a páromnak, aki 25 éves, 5 kapcsolata volt huszonéves srácokkal. De mondta nekem, hogy ég és föld. Teljesen más vagyok, komolyabb, céltudatosabb, nem infantilis, több érzelmekkel bírok. Belémszeretett. Persze minden pasi más és más. De egy 30 as pasi azért komolyabb legtöbbször huszonéves társainál.
2015. jan. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
1#! Pedofil az 14 allatt van. Nem 20+.
2015. jan. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

Mert kivel foglalkozzon? A korabeli nőkkel? Jó vicc! Minek, ha megkaphatja a legvonzóbb, legcsinosabb lányokat (akik a 18-25-ös korosztály)?


Én is 31 vagyok és kb. a 18-25 éves nőkkel foglalkozom egyedül. Miért? Azért mert ők a legjobbak és megkaphatom őket.

2015. jan. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon naív és tapasztalatlan, koránál éretlenebb kislány lehet a kérdező, azért nem érti még az életet.
2015. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért irígylitek őket? Majd ha nem tetszik nekik abba hagyják. Aki azt írta "pedofil", az tiszta hülye.
2015. jan. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Tehát a férfi két csajjal jár, a 22 és 24 évessel? Vagy a 24 éves az is pasi?

Egyébként egyetértek az előttem szólókkal, a 30-asok érettebbek, jobban tudnak spórolni, nemcsak a mának élnek.

2015. jan. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!