Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Valaki tud segíteni nekem? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud segíteni nekem? A többi lenn.

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, akivel egyszer csak szakítottunk, pontosabban ő szakított velem. Próbáltam elérni, de sem telefonon, sem mail-en keresztül nem sikerült. Végül egyszer visszahívott, és közölte, hogy többet ne zaklassam.

Az egész tiszta sor lenne, csak három héttel azelőtt még (állítólag) holtszerelmes volt belém.



2015. jan. 5. 11:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igaza van,hagy békén..Szakítottatok..Innentől fogva szerintem felesleges keresned..


Te magad írtad " állítólag szerelmes volt belém"...Ezek szerint tényleg csak állítólag.Vége van,ne a múlton agyalj,hanem lépj tovább,és építsd az életed :)

2015. jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És hogyan lépjek túl rajta? Egyszerűen nem tudom, mit tettem rosszul. Ez a legidegesítőbb.
2015. jan. 5. 11:32
 3/13 anonim ***** válasza:
Tovább kell lépni, tudom , hogy nehéz. De ebből már nem lesz semmi.
2015. jan. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Komolyan most mit nem lehet ezen érteni?

Szakítottatok ennyi.. .

Az én idióta exem is azt hiszi ha nem hagy békén meg keres állandóan másként lesz pedig nem tiszteletben kell tartani a másik döntését és tovább kell lépni.

2015. jan. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia

Nem lehet hogy valaki bekavart a hátad mögött és valamit mondhattak neki amitől ilyen lett?Szerintem ez áll a dolgok hátterébe mert ha nem szeretne megmondta volna szemtől.-szembe.

2015. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért oszcillálok ennyit a kérdésen, mert sztem elég depressziós, és nem tudom, h azért ilyen, vagy velem van baja?
2015. jan. 5. 11:41
 7/13 A kérdező kommentje:
Konkrétan az első randinkon az első tíz mondatban szerepelt az öngyilkosság kifejezés, meg néha nagyon át tud váltani embergyűlölővé.
2015. jan. 5. 11:43
 8/13 anonim ***** válasza:
Szakításkor mit mondott, indokolt valamivel?
2015. jan. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem, csak olyan dolgokat hozott elő, amik azelőtt is megvoltak. Mind2en házasok vagyunk, emiatt nehézkes a találkozás, emiatt ritkán írok neki (mert sokszor nehezen tudok), utálja az embereket, stb. A szakítás után egyszer találkoztunk, akkor megint smároltunk. Azután semmi.
2015. jan. 5. 12:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyre több "apró" részlet derül ki... Talán rájött, hogy mégsem olyan erkölcsös dolog a házasságtörés, vagy közel van a lebukáshoz.
2015. jan. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!