Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ráírjak a volt Barátnőmre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak a volt Barátnőmre ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Hosszú kapcsolat volt, majd szakított velem a sok veszekedés miatt. Összejöttem ismerősével, sokat segítettünk egymásnak, de mindig Őt szerettem. Amikor közös rendezvényekre mentünk el, akkor többször könnyes szemekkel ment el mellettünk. Többször rám írt, az elején pedig napi szinten bemászott a facebookomra. 1 év után szakítottunk ismerősével, akkor hirtelen profilképet váltott, olyan zenéket rakott ki, amelyeket magamra vehetek, vagy tőlem ismer. Az édesanyja is hirtelen mindenemet belájkolt, több dolgot megosztott. Volt Barátnőm pedig belájkolt egy olyan képet, ami még fent maradt régről, együtt vagyunk rajta. Ezek után ráírtam, de nem volt közvetlen és egyáltalán nem érdeklődött felőlem. Nagyon összezavart, mit tennétek a helyemben? Zaklatni nem szeretném, de ráírjak azért? 22/F

2015. jan. 6. 17:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Persze írj rá :)
2015. jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

ne, ne írj rá!

(bizonytalanítsuk el! ;)

2015. jan. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, amennyire már túlagyalom a dolgokat és összezavarodtam, nem hinném, hogy jobban bizonytalanná tudnál tenni. :)
2015. jan. 6. 17:38
 4/24 anonim ***** válasza:

Irkálással szerintem nem mész most sokra.

Még azért írj rá, hogy mi van vele és próbálj meg egy találkozót lebeszélni vele.

Ott megbeszélhetitek, hogy neked milyen érzéseid vannak még iránta és neki milyen érzései vannak.

2015. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

akkor írj rá

u.i.: ne bízz senkiben!

(bennem sem)

2015. jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Hát annyi biztos, hogy összezavart. Viszont olyan képet belájkolni amin még együtt vagyunk, az eléggé egyértelmű. Gondoltam én, majd ráírtam és hideg volt. :D Nem tudom, hogy mit érezhet, vagy mit szeretne. Én viszont nagyon szeretem. :)
2015. jan. 6. 17:41
 7/24 anonim ***** válasza:

Hát akkor ezt mond meg neki, hogy szereted. :)

De ne írásban, hanem személyesen. Mindenképpen próbálj meg összehozni egy találkozót.

Ha akkor sem lesz változás nála akkor hagyd szerintem.

2015. jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első kérdés!

Te szereted még? Eltudnál még vele bármit is képzelni?

Mert ha nem, akkor lehet, hogy felesleges ráírni.

Viszont ha úgy gondolod, változtatott rajtad ez az egy év, és felnőttetek egymáshoz, akkor mindenképp írj!

2015. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat változtam ez idő alatt! Mondhatni a másik párkapcsolatomban minden az ellenkezője volt, és rádöbbentem, hogy mennyire nehéz lehetett neki annyi ideig kitartania mellettem. Rádöbbentem, hogy mennyire is szeretett valójában. Visszagondolva sokszor gyerekesen viselkedtem, és bár nincs tökéletes kapcsolat, úgy gondolom, hogy mindezek után másról szólna. Nagyon szeretem Őt és eltudom képzelni a folytatást, a jövőmet, az életemet.
2015. jan. 7. 10:08
 10/24 A kérdező kommentje:
(el tudom képzelni) VELE* - ez kimaradt
2015. jan. 7. 10:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!