Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » (hosszú) Valaki segítene,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(hosszú) Valaki segítene, hogy tudok rajta segíteni?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom. Régebben volt egy kapcsolata, ami a végén megromlott, de a fiút szerette, csak ugye, a fiú őt már nem. Ebből alakult ki egy "naponta összevesznek aztán kibékülnek" kapcsolat. Nem bírtam nézni ahogy szenved, szóval kisegítettem. Sikerült: szakítottak, és a lány talált egy pasit aki szereti is. Pontosabban akkor szerette.

Ugyanis...nemrég múltak egy évesek, viszont most ők is belekezdtek ebbe....

A fiú azzal az okkal szakított, hogy a lány nem szereti. Ezt kérem cáfolom, ugyanis nekem sokat beszélt arról hogy élete szerelme a fiú, vele akarja leélni az életét. Ekkor még kibékültek: "békülősszex mindent megold", én nem tudom, én még szűz vagyok, meg szingli is. De egy hét se telt el, amikor újra szakítottak. A lány összetört, de azt a taplót láthatóan nem érdekelte, mert beszéltek még később facebookon, a lány megmutatta nekem: ilyenek hangzottak el a csávó üzeneteiben, "már megint kivel enyelegsz?" "nekem oly mindegy, azt se bánom ha nem jössz".

Most megint összejöttek. Félek, hogy ugyanaz fog történni mint az előző pasijával, nem akarom hogy szenvedjen. Tud valaki segíteni, hogy tudnám kisegíteni őt ebből? Minden értelmes választ előre köszönök! :)



2015. jan. 6. 18:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Upsz, bocsi lemaradt, a lány 16 a pasi meg asszem 18
2015. jan. 6. 18:08
 2/4 anonim ***** válasza:
ez amolyan se veled se nélküled kapcsolat. jobb lenne nekik külön. és eléggé úgy jön le, hogy a srác már csak kihasználja a lányt aztán ha jön egy újabb dobva is lesz.remélem nem mennek egymás idegeire az senkinek sem jó!
2015. jan. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ennyit én is megállapítottam, de köszi a választ, legalább tudom hogy nem csak én gondolom így :)

Bárcsak felfogná ezt a lány is, akárhányszor mondom neki, mindig az a válasz hogy "szeretem. Nem akarok nélküle élni...."....

2015. jan. 6. 18:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig muszaj lesz neki.
2015. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!