Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Túl önző vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl önző vagyok?

Figyelt kérdés

van egy lány, neten ismertem meg és nagyon szerettem. de sosem jártunk, és most lett pasija, én nem állok közéjük ha ő így boldog én nem rondítok bele, azóta alig is beszélek vele. én nem keresem, őt meg már nem érdeklem elvan az új sráccal. de nem tudom elfelejteni, ha eszembe jut, vagy ha meglátom valahol a képét olyan egyedül érzem magam. most is új profilt rakott ki kirúzsozva kisminkelve nevet és látszik rajta hogy annyira boldog, annó sosem sminkelte magát biztos az új srácnak akar tetszeni. de ahogy csillognak a szemei.. a nevetése.. bevallom kissé irigy vagyok a boldogságára. most túl önző vagyok emiatt? 20/f


légyszi ne írjátok hogy tiltsam le meg töröljem, abban maradtam vele hogy barátok maradunk és ha úgy van néha beszélünk. nem akarom én elvágni ezt.



2015. jan. 7. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
igen
2015. jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak szomorú vagy, mert vágysz rá.

Ez még nem jelenti azt, hogy te csak a saját érdekeid néznéd.

Nem rondítasz bele a kapcsolatba, elfogadod, ez nem önzőség.

2015. jan. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. jan. 7. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!