Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni.

A barátnőmmel 2 hónapja vagyunk együtt,nem sok idő tudom. 17 évesek vagyunk,de heti 1x tudunk találkozni a távolság miatt.Szeretjük egymást,de én nem bírom így. Ő jobban szeret engem mint én őt,de én is szeretem! Szerintetek hogyan mondjam el neki vagy hogyan vezessem rá hogy ez így nem jó nekem? Nem akarom megbántani,meg ilyesmi annyira sajnálom mert én is éltem át ilyet de nem bírom tovább.



2015. jan. 7. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Le is út fel is út.
2015. jan. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,de nekem van szívem,...:)
2015. jan. 7. 19:51
 3/6 Manócska1 ***** válasza:
mindig az őszinteség a legjobb. próbáld meg rávezetni finoman hogy te nem bírod már ezt,és jobb ha külön mentek
2015. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
megrónáltam...de nagyon kiborult...és végül arra jutottunk hogy még hagyok iodőt,htha jobb lesz
2015. jan. 11. 19:51
 5/6 Manócska1 ***** válasza:
akkor reméljük,az idő megoldja. a legjobbakat kívánom
2015. jan. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szakítás legtöbbször fájdalmas dolog.(az egyik félnek mindenképpen)Ha igazán szereted akkor nem lehet akadály a távolság.Kommunikáljatok amennyit csak lehet.Ha így sem megy,akkor ne szenvedjetek.Majd kiheveritek mindketten:(
2015. jan. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!