Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám ezt minnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt minnél kiméletesebben lezárni?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: 18 éves lány vagyok ,és eddig egyetlen egy igazi komoly kapcsolatom volt A-val ,aki az első volt nekem minden téren ..annak már négy éve ,hogy elkezdődött és tavaly záródott le végleg . Közben persze volt egy két szakitás ,megpróbáltam mással is ,az egyik ilyen "próbám " volt B- vel ,de mivel A-t még nem engedtem el teljesen igy a kapcsolatunk kudarcot is vallott,hozzáteszem ő sem állt készen egy komolyabb kapcsolatra én pedig nem vagyok az a futókalandos tipús .. közben ugye teljesen lezártam magamaban az első nagy szerelmet A.-t és jött C -akivel két hónapja vagyok együtt jelenleg .Nagyon rendes nagyon aranyos ,és mindent megtesz annak érdekében ,hogy az én irányomból is elinduljon felé az amit ő már bizony érez . Én is ebben hittem ,de sajnos nem jön a szeretettnél kedvelésnél több nem akaródzik kisülni belőle . Történt egy napon ,hogy találkoztam B-veel akire csak rápillantottam ,és egyből hihetetlen jó érzéseket váltott ki belőlem . Hozzáteszem ,hogy vele régebben is minden jó volt a csókja feledhetetlen stb mig C-vel ezek sem. Akkoriban viszont még nem engedtem el A-t hiába csalódtam benne százszor és ezerszer az emlékek és minden nem engedett máshoz közel kerülni . Jelenleg viszont,hogy már nincs a szivemben és úgy mond készen állok egy új szerelemre úgy tünik úgy érzem ,hogy B-vel lenne nagyon jó . Csak itt van ugye C akivel szemben ez annyira de annyira csúnya . Minden nap meglep valamivel és rettentő kedves ,de ha nem alakult semerre sem mire várhatnék még...igaz kár volt ,mert barátilag nagyon jó lehetett volna remek ember . Hozzáteszem B is csak a folytatásra vár nála is megvan felém a nagy nagy vonzalom .

Egyébként csak A-val volt szexuális kapcsolatom eddig ,és ezért sem tenném ezt egy olyan emberrel aki irányában nincs szerelem ,igy nyilván hosszútávon C-nek sem lenne ez igy jó .

Már feltettem ezt a kérdést ma máshol de nem kaptam választ az egyéb kategóriába tetem véletlen ..



2015. jan. 7. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
A + B + C
2015. jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ehhez a sztorihiz Maunika is kevés lenne.
2015. jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szard le az abc-t,dobjfelegy ermet elore jegyezd meg magadnak az erme egyik es masik oldala melyik 2 sraclegyen dobd fel es amikor az erme a levegoben lesz mar valamelyiknek fogsz szoritani hogy az essen :) 18/f
2015. jan. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennyi változó még egy matek emelt szintű érettségiben sincsen. Ehhez már megoldóképlet kell, old meg azzal a feladatot:) Még gimiben tanultuk:)
2015. jan. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Itt nem az a kérdés,hogy A B vagy C ?? Hanem ,hogy a jelenlegi pasimmal hogyan tudnék kiméletesen szakitani ha full normális velem és nem ezt érdemli de nem sikerült belszeretnem ???Egyáltalán nem ilyen bonyolult a sztory ahogyan lefestitek de neveket nem irnék ki mert nem szeretnék "egyértelmü lenni " .Huhh valóban Móunikás igy ,hogy a "közönség " érthetetlen ... (vagy csak az akar lenni ) mondjuk igaz is ide sokan csak szerepelni jönnek ,nem amiatt ,hogy segitsenek esetleg ... Szóval nem tőletek hanem vallai értelmestől várnék választ . :) De végülis ha nem kapok sem tragédia ;)
2015. jan. 7. 23:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs itt semmi változó, csak egy hosszú szöveges feladat sok körítéssel és két ténnyel:


C nem az igazi, de nem akarod megbántani

B az igazi, de ld. előző


Megoldás: leülsz C-vel beszélgetni és elmondod őszintén, hogy szép-jó-hipiszupi, de a "lényeg" hiányzik, így viszonlátázs van!

2015. jan. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És igen tudom ,hogy vicces az A B C ,de ha egyszer msáképpen nem tudom leirni akkor eeee van :D
2015. jan. 7. 23:36
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) A köritések még ha most soknak is tünnek elengedhetetlennek ahhoz ,hogy értelmesen leirjam (legalábbis próbáljam )a tényeket . :) Nem csináltam még ilyet konkrétan nem szakitottam főleg nem igy ,hogy a másik semmiben sem hibás ,és valahogy nagyon de nagyon rosszul érzem magam ettől .
2015. jan. 7. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!