Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek lehet ebből még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés
az van hogy összejöttem egy fiúval de még mielőtt összejöttem volna vele sokat beszéltünk de utána mikor együtt voltunk nem beszéltünk még neten se és aztán szakítottunk mert nem volt értelme az egésznek de azóta is iskolaszünetekbe mindig szemezünk sőt néha órákon is és hogy ebből lehet még valami hogy együtt leszünk-e még vagy már soha ??? kérlek segtsetek !!!

2015. jan. 10. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Túrógombóc,azt szeretem.^^
2015. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csináljak ? :D
2015. jan. 10. 18:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem igen!
2015. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is kérek! :)


ha vki lép, akkor lehet belőle vmi talán, de mint a nevében is benne van, h összejönnek, így legalább egymás mellé kéne állni, nem csak szemezni. :)


mikorra lesz kész ezért a gombócom? :)

2015. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszön a válaszokat főképp ezt az 1-2 normálisat -_- :) és a túrósat majd február 31.-én mgcsinálom !! :D
2015. jan. 11. 09:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Oké, márc. 3-át kinevezzük febr. 31-nek. :) megyünk ám! :D
2015. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jó gyertek !! :D
2015. jan. 16. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!