Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Távkapcsolat volt. Ha újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat volt. Ha újra közel lennénk egymáshoz, lehetséges, hogy meggondolja magát? 25/N

Figyelt kérdés

A volt barátom külföldön él és kb. 2 havonta láttuk egymást. Neki ebből elege lett és pár napja szakított velem. Azt mondta, hogy továbbra is úgy gondolja, hogy én egy melegszívű, okos és gyönyörű nő vagyok, de ennek így nincs értelme, mert túl messze vagyunk és nem bírta tovább és lefeküdt valaki mással. Szerinte én ezt úgysem tudnám megbocsátani, szóval jobb, ha szakítunk.

De amúgy téved, mert én nagyon szeretem és azt gondolom, hogy meg tudnám bocsátani, sőt bizonyos fokig még meg is értem. Ha újra látna, szerintetek van rá esély, hogy meggondolja magát? (amúgy lenne lehetőségem a közelébe költözni, hogy ne legyen többé távkapcsolat).



2015. jan. 12. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Huhh,megcsalt és Te még ezen gondolkozol?

Hát én nem gondolkoznék hanem hagynám az egészet...Lépj tovább..

2015. jan. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1. Igen, a távkapcsolatot én is fas-.zságnak tartom.


2. Igen, ha a nő, akivel ezen kívül semmi baj nincs, a közelembe költözne, akkor vissza tudnám fogadni.

2015. jan. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasonló volt a szitu. Bár köztünk csak 200 km volt, kb 3 hetente tudtunk talizni, ez így ment egy évig. Én idő közben elhidegültem tőle, és szakítottam. Egy évre rá abba a városba mentem egyetemre, újra egymásra találtunk, össze is bútlroztunk, de nem volt jó. Nem alakult ki vissza az a tűz. Bár mi sokat veszekedtünk, még anno távkapcsban is, így együttélve kb minden nap. Nektek lehet hogy megoldás lenne, ha erős a kapcsolatotok túljut ezen, de sztem azért ne add fel az életed, hogy vele lehess. A mostani párom is külföldön dolgozott, ritkán tudtunk talizni, neki is rossz volt, én is szenvedtem, neki erre az volt a válasza, hogy nézett inkább itthon munkát, és hazajött, nem az hogy megcsalt...
2015. jan. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Legyen tartásod. Egy fiatal nő vagy. Tudj egyedül is lenni!


Szeretnéd a gyertyát fogni, esetleg beszállni egy hármasba, mert neki úgy kényelmes, háttérbe szorítva minden őszinte érzésedet és vágyadat, sőt önmagadat?

2015. jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én nyitott lennék, hogy kint éljek, szóval nekem ez nem egy hatalmas áldozat. Amúgy mi alapvetően jól megvoltunk és régebben éltünk is együtt és azzal sem volt gond. Csak félek, hogy hiába megyek ki, esetleg ez már visszafordíthatatlan :(
2015. jan. 12. 14:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, ha ki tudsz hozzá költözni most és nem hónapok múlva, de ez csak úgy elegáns, ha sikerül (hamar) munkát találnod (mert a legnormálisabb férfi is máshogy értékeli azt a nőt, aki úgy akar vele újra összejönni, hogy eltartatná magát).
2015. jan. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Legyen már önbecsülésed...Téged megcsaltak. .

Nyilván most szar,de idővel jön majd olyan aki igazán szeret

2015. jan. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Eleve úgy mennék ki, hogy van elég pénzem arra az esetre is, ha nem találok egyből munkát, vagy ha ő nem segít semmiben és esetleg nem is akar tőlem semmit a továbbiakban.

A megcsalásra meg csak annyit tudok mondani, hogy bár én soha nem csaltam meg őt és nem is tartom ezt normális dolognak, szerintem az a férfi ritka, mint a fehér holló, aki egy távkapcsolatban nem lép félre. Sőt még az is ritka, aki egy normális kapcsolatban nem lép félre. Mondjuk én nem vagyok egy féltékeny típus.

2015. jan. 12. 14:40
 9/13 anonim ***** válasza:

Én nem mennék ki a helyedbe.

Legyünk őszinték a pasi már nem szeret. Nem bírta a távolságot és nem arra gondolt, hogy TE mit éreznél, hanem sokkal fontosabbak voltak neki a saját vágyai és ezért keresett mást. Jó ez neked?

2015. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.


Igenis van olyan pasi aki tud küzdeni azért akit szeret. De a te pasid ne haragudj de nem küzdött...


Ott van például a hármas válaszoló. Az ő barátja nem megcsalta hanem visszaköltözött hozzá.


A tied megcsalt és mellette még ő is szakított veled, indoknak meg azt mondta, hogy azért mert te nem tudnád neki megbocsátani. Kérdezted tőle, hogy szeret-e még téged? Mert az, hogy azt írja, hogy "melegszívű, okos és gyönyörű nő vagyok" nem egyenlő azzal, hogy szeret.

2015. jan. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!