Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Azt hiszem bele szerettem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem bele szerettem az exbarátom haverjába! Mit tegyek? A többi lent.

Figyelt kérdés
Még akkor ismerkedtem meg a sráccal amikor együtt voltam az exbarátommal. Eleinte nem nagyon bírtam, sőt ellenszenves volt. Nagyképűnek és beképzeltnek tartottam. Miután szakítottunk a barátommal, elkezdtünk beszélgetni, mert kölcsön szerettem volna kérni tőle egy könyvet, tudtam, hogy neki is az egyik kedvenc könyve. Ez után, egyre sűrűbben beszélgettünk és aztán találkoztunk is, de csak barátokként. Egyikünknek sem jutott eszébe semmi több. Nem is gondoltunk ilyenre. Aztán már minden nap beszélgettünk és többször találkoztunk is. Eközben ők az exbarátommal fasírtban voltak, mostanára már kibékültek. Szilveszterkor táncoltunk és mindketten ittasak voltunk egy kicsit, nem történt semmi, csak érezhetően nem barátokként tekintettünk egymásra. Ezt megbeszéltük másnap és mindketten egyetértettünk abban, hogy ez csak barátság és senki nem érez többet, de még ha így is lenne, az exbarátom miatt nem lehetne. Nagyon nagy bűntudatom lenne miatta, és a srácnak is. Akkor tényleg így éreztem, hogy ez csak az alkoholnak a hatása volt, azóta azonban nem tudom mit érzek. Néha úgy érzem több, néha pedig teljesen butának érzem magam amiért ezt érzem. Vele kapcsolatban sem tudom mit gondoljak. Néha úgy érzem, ő is többet érez, néha pedig szintén butának érzem magam amiért ezt gondoltam. Szóval nem tudom hogyan menjek bele, vagy éppen hátráljak ki ebből a szituációból.

2015. jan. 12. 21:15
 1/2 anonim válasza:
Szerintem az idő megoldja ezt a problémát enged magad sodorni az árral ha mindketten vonzódtok egymáshoz akkor az a régi pasid ne legyen akadály .............
2015. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezzel a helyzettel az a baj, hogy egyikünk sem vallaná be, ha többet érezne a másik iránt. Főleg ő nem. Ezt tudom, mert jó lelkű és nem tenné ezt a haverjával. Ráadásul ő egy elég csajozós típus. Ezzel sem tudom, hogy mit kezdjek. Nem akarok féltékenységet érezni, de pénteken is lesz egy kis házibuli, ahova egy lánnyal jön és nem tudom hogyan fogom magam érezni.
2015. jan. 12. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!