Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van értelme várni még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme várni még?

Figyelt kérdés
Szeretem a párom, még mindig fontos nekem. Viszont van valaki, akin nem tudja "túl tenni" magát. Szerelemféle, amit érez iránta....beteljesületlen ""szerelem"". Engem már felőröl ez az egész. Meddig várjak még, hogy túl lép rajta ? Meddig bízzak még ebben? Van értelme ? Vagy itt az idő belátni végre, hogy Ő igazán nem is engem akar ?

2015. jan. 13. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nincs
2015. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát attól függ mennyi ideje nem van ez?
2015. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
-Nem
2015. jan. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mitől nem teljesült be? Mióta vagytok együtt? Nála mióta tart ez a dolog? Ezeket nem ártana tudnunk,szerintem :)
2015. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
6 éve vagyunk együtt...kb. 2 éve ismeri a csajt...és nagyjából azóta van oda érte.Azért nem lett belőle semmi, mert a csaj nem akar tőle semmit...ezt meg is mondta neki egyébként.
2015. jan. 13. 15:12
 6/13 anonim ***** válasza:
Sztem passzold
2015. jan. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fura gyerek lehet a barátod.....
2015. jan. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Pff,nálam már akkor repült volna amikor ezt megtudom..

Miért nem keresel egy olyat,aki nem más után álmodozik miközben vele vagy? Szerintem felejtős..

2015. jan. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Még azt hittem elsőre, hogy előtted volt, de a kapcsolatotok alatt lett másba szerelmes ami nem jött össze, ezért veled maradt ha jól értem.

Önbecsülés.

Te mi a francnak vagy egyáltalán vele?

2015. jan. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Talán azért, mert eddig nagyobb volt az iránta érzett szerelmem-kötődésem, mint a büszkeségegem :(
2015. jan. 13. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!