Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kinek milyen okok miatt ért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen okok miatt ért véget egy hosszabb kapcsolata, ha az okok között NEM volt erőszak vagy megcsalás?

Figyelt kérdés

Szóval együtt vagyok, esetleg együtt éltek, minden jól megy majd valamiért rövid időn belül vége lesz, ez általában miért következett be, leírnátok és kifejtenétek?


A korotokat és nemeteket is írjátok le legyetek szívesek!



2015. jan. 14. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet. féltékenység, egyszerűen csak talált jobbat, szabadságra vágyik, Megunták egymást/kiégtek...
2015. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 PearlDiver ***** válasza:
100%

8-ból csak 1 kapcsolatom ért véget megcsalás miatt, a többi:

- A lány rájött hogy "túl jó vagyok neki“ (mind tudjuk hogy ez bullshit és csak megunt)

- A lány rájött hogy nem illünk össze

- Én jöttem rá hogy nem illünk össze

- A lány rájött hogy az élete nagy problémáit kéne megoldania és nem párkapcsolatban élnie, majd 3 hónap múlva összejött egy paraszttal aki megcsalta de azóta is együtt vannak

- Beleszerettem másba

- A lány rájött hogy még az exét szereti

- És a kedvencem: a lány összezavarodott, nem értette a saját érzéseit ezért szakított

2015. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 PearlDiver ***** válasza:
25F
2015. jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mások voltak a prioritások. A legelső kapcsolatom úgy értem véget, hogy nyertem egy ösztöndíjat külföldre, egy évre. Akkor aztán jött a nagy beszélgetés, hogy mi lészen tovább. Egy évig távkapcsolat évi 3-4 találkozással?


Aztán úgy döntöttük előttünk az élet, még annyi minden várhat ránk, hát szakítottunk. Így neki sem kellett hónapokig hokiznia, és nekem én is maximálisan csak a tanulmányaimra fókuszálhattam.


Aztán végül úgy néz ki, hogy az első párkapcsolatom lesz az utolsó is. Mert később ismét összehozott az élet, és megint kiderült, hogy mi vagyunk a legjobb páros.


28 N

2015. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán működött az együttélés, kiderült, hogy nem passzolunk annyira, mint hittük, sőt egyáltalán nem passzolunk.
2015. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!