Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » (3 éves kapocsolat) Szakította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(3 éves kapocsolat) Szakítottam a barátnőmmel fél éve, mert nem voltam szerelmes. Valószínű azért, mert olyan hülye vagyok, hogy azokra bukom, akik leszarnak, és azokat lexarom, akik túl sokat foglalkoznak velem. ?

Figyelt kérdés

De mostanában barátként újra talizgattunk és már 3-szor lefeküdtem vele és hihetetlen jó volt, sokkal jobb, mint régen és ő is megváltozott, pont olyanra, amiket én szeretek egy lányban (vidámabb, nyitottabb, szexibb :D)

Fantáziálgatok is róla, ha egyedül vagyok...


A kérdés: Volt már olyan, akik újrakezdték és működött?


(30 közeli Férfi)



2015. jan. 21. 10:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, abszolút működhet a dolog. Az emberek változhatnak, vágyhatnak másra.


Biztos mindjárt jönnek a hülye káposztamelegítős kommentek, el se olvasd! Próbáld meg, nincs mit veszítened.

2015. jan. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. jan. 21. 10:22
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem megválaszoltad magadnak :) Jól érzitek magatokat együtt, tehát működik. Ha meg újra szétmentek akkor nem fog működni. Hogy tudtok ezeken ennyit agyalni a helyett, hogy jól éreznétek magatokat? :D


Ja.. hát van amikor jó újramelegítve a káposzta és van amikor nem.

2015. jan. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én is, illetve mi is megpróbáltok újra, meg újra de aztán később be kellett látnunk, hogy együtt mégsem megy. Ideig, óráig működött, de azok a dolgok amik miatt vitázni szoktunk később újra előjöttek. Persze ez nem törvényszerű, én csak a saját tapasztalatom irtam le Neked.

De kivánom, hogy nektek összejöjjön! :)

2015. jan. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Megpróbáltuk, elirtam :)
2015. jan. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy rohadt nehéz volt szakítani ám, neki meg főleg. És az ember nem szeret szórakozni a másikkal. Ezért ez egy felelősségteljes döntés, és nehéz. De köszi a válaszokat! :)
2015. jan. 21. 11:05
 7/15 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Bocs, ha félreérthető voltam. Egy szakítás komoly dolog, tényleg meg kell fontolni. Helyrehozató-e még a kapcsolat, kihűlt-e vagy épp csak rossz passzban vagyunk és még több száz oldalnyi kérdés. ... de itt már gyakorlatilag újra benne vagytok, jelenleg jól érzitek magatokat, tehát sok agyalnivaló nincs.


Említette valaki az újra előkerülő problémákat. Ha valóban változtatok azóta akkor nem fognak előjönni, de ha csak vidámabbak vagytok vagy felületes változás történt nálatok akkor szinte biztos, hogy újra ugyanolyan problémáitok lesznek. Ha elmenekülsz előlük akkor meg majd az azutáni kapcsolataidban jönnek elő. Működhet az újrakezdés, ha folyamatosan változtok, fejlődtök, ha megbeszélitek és tesztek magatokért és egymásért.

Mi a párommal folyamatosan ezt tesszük. Évek teltek el és még mindig csiszolódunk, tanulunk egymástól.

Sok sikert :)

2015. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Amúgy hozzátartozik, hogy csak alkalmi szex van köztünk, és csak ritkán, hetente, kéthetente találkozunk. Közben ő is pasizik, én is csajozom. Végülis egyenlőre jó így, ilyen laza együttlétekkel, mert nem akarom ilyen hirtelen újra lekötni magam, de már eljátszottam azért a gondolattal.
2015. jan. 22. 12:34
 9/15 anonim ***** válasza:

" nem akarom ilyen hirtelen újra lekötni magam,"

Tehát nem vagy szerelmes most sem. Akkor mi a bánatnak akarod újra kezdeni? Harminchoz közel már tudhatod, hogy nem tart örökké a fiatalságod. Ideje lenne találni valakit, aki mellett lehorgonyozhatsz.

2015. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jelentem: Újrakezdtük! :D
2015. febr. 24. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!