Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért ilyen ilyen nehéz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ilyen nehéz a szakítás? Mennyi idő alatt tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
van barátom 7 éve 17 éves voltam amikor össze jöttünk, szeretnék szakítani vele, nem vagyok már belé szerelmes csak szeretem mint embert, hosszú történet, de tudom, hogy nem vagyok mellette igazán boldog és tovább kell lépnem, de mégis azt érzem hogy nem megy és hiányozni fog és sírni fogok ha elmegy, de mégis tudom hogy ez lenne hosszú távon a jó! Tapasztalatokat várok! előre is köszöm

2015. jan. 22. 07:11
 1/9 A kérdező kommentje:
-és mennyi idő alatt fogom magam túl tenni ezen a kapcsolaton?
2015. jan. 22. 07:33
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha már nem szereted,akkor hamar.Eleinte hiányozni fog,mert megszoktad,hogy melletted van,de ez elmúlik.Én egy hónapig nem tudtam aludni,mert mindig összebújva aludtunk,de ezen kivül nem éreztem a hiányát.Sőt!Megkönnyebbültem szakítás után!
2015. jan. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szeretem mert persze szeretem, szerelmes nem vagyok.. Csak olyan nehezen mondom meg!
2015. jan. 22. 07:47
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ez mindig nehéz történet, de ennyi idő után meg főleg. Valahol szerintem mindig ott fog élni benned. Én jelenleg 6 és fél éve vagyok együtt barátnőmmel, és mondjuk én remélem sosem jön el ez a pillanat, de tudom, ha eljönne, akkor is örökké ott élne egy része bennem. Mert lehet hogy én sem szerelemnek érzem (bár néha úgy érzem az vagyok még mindig), de olyan szeretetet érzek, ami sokkal erősebb bármilyen szerelemnél.


Szóval el kell döntened, hogy Neked mi a fontos. Üljetek le, és beszéljétek át a dolgokat. Mondd meg neki, hogy hiányzik a szerelem érzése, hiányzik ez meg az stb. Aztán vagy egyből szétmentek, és meglátod milyen érzést vált ki belőled, vagy szép lassan "züllesztitek" le a kapcsolatot.

Ha egyből szakítotok, és hiányozni fog valami, akkor tisztázd magadban, hogy mi hiányzik. Hogy az hiányzik-e hogy Ő ott legyen, vagy csak az hiányzik, hogy valaki ott legyen. Ha csak az, hogy valaki ott legyen, akkor nem kell megbánni. Akkor már vége volt a dolognak egyébként is. Akkor kezdj el ismerkedni, és keresd azt, akivel jól érzed magad.


Én tudom pl. magamról, hogy lehet ideig-óráig jól érezném magam mással is, de nekem Ő hiányozna.

2015. jan. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A szerelemnél sokkal erősebb a szeretet!

Ha a szerelembe leszel szerelmes mindig akkor gindik lesznek az életedben.

"Csak" szereted? Vagy azt sem?

Érzelem, biztonság érzés?

Mert soha nem fog 1000%-on égni a szerelem körülötted. Léphetsz tovább. De ugyan ezzel fogsz szembesülni!

2015. jan. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan szomorú ilyeneket olvasni... Ha nem teszel érte, bárki mellett elmúlik a szerelem, nem lesz jobb mással sem. Ha meg az a gond, hogy dugni akarsz mással is, fura, hogy csak most jön elő.
2015. jan. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm mádfél év után hagyott ott emiatt. Én már harmadik hónapja próbálom túltenni magam, de nem megy. Egyszerűen mindig a boldog pillanatok jutnak eszembe... Szerintem próbáld szeretni, nem kell mindig szerelem egy kapcsolatba. Főleg nem 7 év után. Szeresd azért, amiért veled van ennyi ideje, hogy szeret téged. Adj neki egy esélyt. Kicsit dobjátok fel a kapcsolatotokat valamivel :) Nem akarom, hogy úgy járjatok, mint én, nagyon nagyon rossz érzés.
2015. jan. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de aranyos vagy utolsó!! :)remélem boldog vagy azóta már!
2015. jan. 22. 12:16
 9/9 anonim ***** válasza:
2 és fél évet voltam együtt a párommal, 3 hete szakított velem, -és még mindig nagyon kivagyok... Nem tudom elengedni, üres maradt az életem és tudom hogy őt nem lehet pótolni, soha! Pár év múlva is ezt fogom mondani, és míg ő keres mást, én nem élek, csak létezek nélküle...:)
2015. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!