Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elakartam jegyezni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elakartam jegyezni a barátnőm 6 év kapcsolat után, de szakított velem. Egy másik nő miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, a barátnőm 24. Azt terveztem, hogy még idén megkérem a kezét, de egy hete szakított velem. Az egésznek a hátterében egy másik nő áll. Azt mondta, hogy már akkor, mikor megismerte ezt a nőt, nagyon erős vonzalmat érzett iránta, ami mára szerelemmé alakult. Előzőleg nem volt semmilyen kapcsolata nővel és ezért vagyok még mindig sokkos állapotban. Mit tegyek? Szeretem őt, küzdenék érte, de azt mondta, hogy ő már nem szerelmet érez, hanem csak szeretetet és szép volt velem, de a részéről elmúlt. Hogyan éljem túl ezt az egészet?

2015. jan. 23. 12:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Tedd magad túl, fiatal vagy, lehetőségeid határtalanok ... Az átmeneti időszakon segít a kemény piálás, de inkább gyógyszexet keress!
2015. jan. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
Ez sz*pás a javából.
2015. jan. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Engem nem másik nőért hagytak el régen a legelső barátnőm, de ez is játszott. Ő rá is rátört, hogy milyen lenne egy másik nővel??? Aztán végül férfivel lépett le...

De mit mondhatnék, a szerelem mindig elmúlik és csak a szeretet marad, ő még fiatal leszbi kalandot is akar, meg még nagy kanállal falni az életet, és talán 30 felett megállapodni...


Sose szeretett igazán, így kár is bánkódni, bár tudom hogy rohadt nehéz, átéltem hasonlót...

2015. jan. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
17%
sokat vártál az eljegyzéssel...lehet akkor erősebbnek érezte volna a köteléket
2015. jan. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
38%
ja és mit tegyél? lépj túl, sajnos ő is ezt tette, de ne emészd magad miatta, mert a végén felőröl...
2015. jan. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem hibáztathatom őt, szeretett engem, mindent megkaptam tőle. Aztán jött ez a nő. Azt mondta a barátnőm, hogy először nagyon erős vágyat érzett iránta, de utána több lett. Ez nem kaland, nem úgy jött, hogy milyen lenne egy nővel. Nem is gondolkozott ilyenen előzőleg. Nagyszerű volt a kapcsolatunk és nem egy kicsapongó személyiség ő. Ne próbáljak semmit ezek szerint?
2015. jan. 23. 12:38
 7/21 anonim ***** válasza:
56%
hát a pontos szituációt te ismered...de ha szerinted ez végleges akkor ne alázd meg magad, hogy tepersz utána...ha van rá esély akkor megéri tenni...de talán csak jobban fáj majd a 2. csalódás amikor mégsem sikerül, de később legalább nyugtat a tudat, hogy te mindent megtettél...
2015. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
34%

kiadsam333, mert egy gyűrűtől meggondolná magát szerinted ez így működik?..


Ha szerelmes és jobb meg tudja élni az illetővel, akkor kár is érte.

Jól megsz@vtad!

2015. jan. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
41%
egyik ismerősöm szerinte ha egy férfi 5 év után sem jegyez el egy nőt akkor nem is fogja...sok nőnek meg fontos dolog ez...és lehet ő is így gondolta...
2015. jan. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Pedig ismertem olyat, aki 2ő gyerek és 12 év után házasodtak össze.

Persze, hogy fontos, mert azt hiszik az minden.. Ezt látják, sulykolják beléjük. Pedig az csak egy tárgy felruházott tulajdonságokkal. Anélkül nem is lehet szeretni..

2015. jan. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!