Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 év után szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év után szakított velem a barátom, de szakítás után még együtt töltöttünk 3 napot! Nagyon szeretjük egymást, csak szeretne egyedül lenni! Szerintetek van esély az újrakezdésre?

Figyelt kérdés

2015. jan. 27. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Na az ilyen logikát sose értem, ha szeretitek egymást, akkor ő miért akar egyedül lenni?
2015. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Nagyon szeretjük egymást, csak szeretne egyedül lenni!"


Bocs, én ezt nem értem. Ez valami újfajta divat? Röhej....

2015. jan. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hasonlóképp lett vége a legutóbbi kapcsolatomnak, csak nekünk rövidebb idő után. Nem kezdtük újból, bár én is reménykedtem, de hamarosan lett valakije. Már nem bánt a dolog, akkor nagyon fájt.
2015. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha elég türelmes vagy, talán. Velem is így szakított az előző párom, és várni akartam rá, de aztán jött más akivel sokkal jobb mint vele volt.
2015. jan. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazán én sem értem, hogy miért akar egyedül lenni. A szakítás utáni együtt töltött 3 nap alatt hol azt rebesgette, hogy nem biztos, hogy ez a vége, hol meg azt kérdezgette, hogy ha találkozunk pár év múlva, akkor visszafogok-e neki köszönni. Teljesen összezavar, azt sem tudom, hogy mit gondoljak. :(
2015. jan. 27. 16:08
 6/7 anonim ***** válasza:

te nem érted, hogy miért szeretne egyedül lenni, mert nem akarod.

ő meg szeretne egyedül lenni, azaz nem veled akar.

2015. jan. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez van vagyis ilyesmi. A barátnőm szakított velem persze bevalotta, hogy szeret de ő egyedül akar lenni.. most érthetetlen :/ Viszont én nem kezdem vele újra nem tudnék bízni benne ezek után, eléggé padlóra tett. Majdnem 1 év. Szóval kitartás, az újrakezdés átgondolandó, de ne minden áron!
2015. jan. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!