Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek túl a szakításon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl a szakításon, ha a szobatársam?

Figyelt kérdés
December 6.-án szakított velem. Voltak jobb hetek de 1 hete borzalmas. A szobatársam a srác, most egy hete elkezdett randizni egy tőlem fiatalabb lánnyal. Velem mikor az elején voltunk azért nem akart összejönni, mert nagy a korkülönbség. Ő 23 éves én most 19 a lány most 18 éves. Ez zavar a legjobb, hogy miatta nem figyel rám, szobatársak vagyunk ha valamelyikünknek kínja van a másik ugrik elvileg nem? Nos beteg voltam egy hete majdnem megfulladtam az asztmás rohamomban de ő a csajjal beszélt, minthogy segített volna. Ez a legrosszabb érzés, hogy semmit nem jelentek és ő tovább lépett rajtam. Meg az fáj, hogy érte megtenne sok dolgot amit értem nem. Teljesen úgy érzem, hogy jelentéktelen vagyok és egy rongy amit kidobhatnak ha nem tetszik. Mit tegyek?? 19/L

2015. jan. 27. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem valamelyikőtök költözzön el minél hamarabb. Elég meredek az exszel együtt lakni, bár én is ismerek ilyen volt párt.
2015. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Klasszikus példa: házinyúlra ezért nem vadászunk (többek között).
2015. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Helyzetfelismerésed rendben. Ez az elsö helyes lépés. Tedd meg a következöket is!
2015. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérj másik szobát.

Egyébként nem értem...hogyan lehet gondolatban egy szimpla szakítás után oda eljutni, hogy jelentéktelen vagy? Köze nincs egyiknek a másikhoz. Egyszerűen szakítottatok, te attól még ugyanolyan értékes vagy mint előtte, ezt hidd el!

2015. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Oké jöhet a többi lépés.. De mi a következő lépés? Soha nem szakított még velem senki meg igazából ez a srác a második barátom volt és egyáltalán nem tudom, hogy mit kell tennem, hogy ha kidobnak.

Nem érzem úgy, hogy kellenék bárkinek is, nem érzem, hogy fontos lennék :/

Albérletben lakunk már azelőtt együtt voltunk, hogy szobatársak lettünk.

Nincs valami taktika erre, hogy gyorsan túl tegyem magam? Elköltözni nem tudok sajnos. :S

2015. jan. 27. 20:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi különlegeset nem kell csinálni, egyszerűen élni az életedet. Nincs trükk, nincs gomb, amit megnyomsz, és elmúlik a fájdalom. Tovább kell lépni, közömbösen tekinteni a másikra.
2015. jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elköltözni miért nem tudsz, bezárja az ajtót a szobatársad? Keresel egy másik szobát, átcuccolsz (akár taxival, gondolom olyan sok cuccod nincs), és itt meg kipakolsz. Ebben mi akadályoz meg?
2015. jan. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az akadályoz, hogy nincs tőkém másik szobát bérelni. Közömbösség alapja, hogy nem figyelek rá, vagy hogy nem gondolok rá, vagy hogy nem beszélek vele?
2015. jan. 27. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!