Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van az hogy egy idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy idő után kiszeretek mindenkiből?

Figyelt kérdés
akár mennyi kapcsolatom volt eddig mindig az lett a vége, hogy szakítottam , mert már nem szerettem..nem értem magam..vagy elkezdett más érdekelni, pl most 6 éve van barátom de most az utóbbi fél évbe azt érzem nem szeretem már annyira és nem vagyok vele boldog..tudom is hogy miért lett ez de nem olyan súlyos problémák hogy szakítani kelljen..most ez mindig így lesz? 23/L

2015. jan. 30. 07:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy mondod mintha 100 pasid lett volna. 23 vagy és 6 éve.. 17 előtt még nincs is olyan szintű igényrendszerrel az ember, hogy képes legyen hosszútávú kapcsolatra. (kivételek vannak..)
2015. jan. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:) igen ez igaz de aki elötte volt pasim azzal fél évig voltam abból is kiszerettem , szegény meg szenvedett utána , pedig ő se én se semmi rosszat nem tettünk, akkor volt ilyen 1-2 hónapos azokkal is ez lett..a mostani psim az első akibe úgy érzem igazán szerelmes voltam valaha de most ezt se igazán érzem már és azt érzem nekem ez nem jó és nem vagyok boldog..most szakítsak vele? neki is okozzak fájdalmat :(
2015. jan. 30. 07:18
 3/10 anonim ***** válasza:

[Nem vagy boldog] ez nem elég válasz?


Nem mindenki, sőt kevés ember éli le az első hosszú kapcsolati partnerével az életét.

2015. jan. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2015. jan. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát hogy is mondjam elég érdekes kérdés.

6 éve vagy együtt a barátoddal ami azért több idő mint pár házasság.

Próbáljátok megoldani a problémát. Ha azonban tényleg nem vagy vele boldog nem lenne jó számodra vele maradni.

2015. jan. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem jó embereket választottál. Ez pedig azért van, mert nem jól ismered önmagadat sem.


El kell döntened, .hogy inkább otthon ülős anyatípus vagy, vagy szórakozni vágyó világi leányzó. És aztán ehhez passzoló férfit kell keresni, aki olyan, mint te. (Férfiban is, nőben is, ez a 2 típus van).

2015. jan. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát nem vagyok egy otthon ülős típus........
2015. jan. 30. 11:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert egy sekélyes k urva vagy.

Ne csak magadra gondolj, te önző r ibanc!

6 év után, lehet hullámvölgy, ha mindenkit rögtön kidobsz sosem lesz családod

2015. jan. 31. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Örülök utolsó hogy egy kérdés után te egyből megalapítód hogy k...a vagyok ! Ne haragudj de az ilyen embereken mint Te csak nevetni tudok :) Többieknek köszönöm a választ!
2015. jan. 31. 15:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem volt nehéz, mivel, minden nő az. :p
2015. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!