Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok, volt már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már veletek olyan, hogy hónapokkal a szakítás után is csak az exetek járt a fejetekbe, majd hirtelen találkoztatok egy fiúval, akibe belezúgtatok, és el is felejtettétek a régit?

Figyelt kérdés

2015. jan. 30. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert eddig mindig én szakítottam, mert ráuntam a pasira, így sose járt még hónapok múlva is ő a fejemben. Szakítás után 5 perccel már nyitott voltam a következő kapcsolatra. Volt, hogy 1 hét múlva jött, volt, hogy 1 év múlva.
2015. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen!Bár nálam ez a "hirtelen" 3 év múlva jött.De csak ő segített túllépni rajta.
2015. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Első: Ez igen! Gyönyörű vagy... :)


Én ugyan fiú vagyok, de nekem is még az exem jár hónapok óta a fejemben és még mindig szerelmesnek érzem magam... de talán hiába.

2015. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3: nem hiszem, hogy jobb lenne, ha a fiatalságom kesergéssel telne, meg hónapokig, vagy akár évekig tartó vágyódással egy olyan ember iránt, aki már nem lehet a miénk, és jobb is nekünk külön. Nem fogom magam szégyellni azért, amiért továbblépek és élem az életet, valamint hogy jól is érzem magam közben. A kiábrándulás pedig nyilván nem csak rajtam múlik, mindegyik tett eddig azért, hogy rájuk unjak, és el akarjam őket hagyni. Majd ha lesz egy olyan pasi, aki mellett megéri maradni, akkor majd maradok. Addig viszont nem érem be olyanokkal, akikről nyilvánvaló, hogy nem a legjobb választás.
2015. jan. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, volt.

Hatalmas szerelem lett belőle:)

Aztán szétmentünk, és most őt sem tudom elfelejteni már sok sok hónapja.

Csöbörből vödörbe.

2015. febr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt, de csak egyéjszakást akart volna, de most legalább ő utána vágyódom és nem az exem után.
2015. febr. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen nem. Mármint volt, de nem teltek el hónapok, mindig hamar jött.

Most 3 hónapnál tartok szakítás óta, azóta nem tudok aludni, csak ő jár a fejemben, de ez már halott ügy (és nem azért, mert ő így döntött, sőt, valahol közös döntés volt, mert nemigen volt más választás. Hanem mert kiba$zottul hiányzik, még mindig szeretem. Ő tovább tudott lépni. Én nem.)

2015. febr. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt. Bár azért, az túlzás, hogy nagyon szerelmes lettem volna az előzőbe, és a másik iránt érzett szerelem hirtelen átvette a helyét. Még hiányzott az ex, szerettem volna vele lenni, de az az egy év kb, ami után szakítottunk, már elég volt ahhoz, hogy az érzéseim enyhüljenek, és így mikor találkoztam a következő szerelemmel, már gyakorlatilag csak emlékek fűztek az első nagy szerelemhez, érzelmek kevésbé. Azért, túljutni rajta segített a dolog, nem tagadom :)
2015. márc. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!