Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nektek ez szakító ok lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez szakító ok lenne?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 éve vagyunk együtt(én 19 ő 20). Neki egyetlen egy fiú barátja van,a lányokkal sokkal jobban megtudja értetni magát. Engem nem mondom hogy nem zavart a konkurencia de sose féltékenykedtem. 1 hete úgy alakult hogy nélkülem kell mennie a barátainkkal való találkozásra ahol szintén nem volt sok srác, és mikor elmeséltek egy "vicces sztorit" én majdnem elsírtam magam. Fogadásból meztelen képeket töltött fel magáról az internetre és chaten más ismeretlen lányokkal kellett flörtölnie. De az egészben az a szörnyű,hogy a lány barátai mondták ezt neki.Állítólag részegek voltak... De ez nem az én barátom. Az enyém nem csinálna ilyet...:( Ezt még érdemes lenne bocsájtani?

2015. jan. 31. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
szakítanék..de te úgy sem fogsz.
2015. jan. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

jaj ez csak hülye duma a részükről..


De te úgysem fogsz szakítani.

2015. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen a neten viháncolt,nem csalt meg,ezért nem szakítanék.Viszont ha ezek a csajok azt mondják neki hogy ugorjon a kútba,azt is megtette volna ?
2015. jan. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki mert tudom h rózsaszín ködbe látok mindent vele kapcsolatban de ha mindenki lehülyéz h vele vagyok akkor szakítok vele..mert szerintem ez nem volt normális dolog
2015. jan. 31. 17:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Fogadás ide vagy oda, ha valakinek barátnője van tudja már azt mondani, hogy bocs nem, mert barátnőm van.
2015. jan. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Túlságosan befolyásolható. Ha valamelyik csaj azt mondja neki, hogy szexeljenek, azt is megteszi?

Nekem a meztelen képek feltöltése a netre és a csajok hülyítése nem fér bele. Se.fogadásból, se máshogy. Ő mit szólna fordított esetben?

2015. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A probléma az hogy kb egy hónapja már nem tisztel. Most kezdek rádöbbeni hogy talán már nem is szeret...hisz ha szeretne nem akarna megbántani,pedig gondolhatta hogy ez rosszul fog esni. Esetleg ha haragszik rám akkor így akart bosszút állni(külföldre megyek egyetemre,és emiatt csúnyán összevesztünk,de azt mondta ez az egy dolog amibe nem szeretne befolyásolni) talán úgy van vele hogy így is úgyis vége lesz és már nem fontos mit csinál..nem tudom
2015. jan. 31. 18:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Szakítanék, de nem azért tett, hanem azért, mert egy óvodás szintjén van (igaz, veled együtt, így ti összeilletek), és én a férfiakhoz vonzódom, nem pedig a kisfiúkhoz. 20 évesek közt mondjuk még ritkaság számba megy, hogy férfi legyen valaki, ők még igazi fiúk, némelyikük egészen tinis, és a ti példátok is bizonyítja, hogy te sem találtál egy normális férfit magadnak ebben a korosztályban.
2015. jan. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szakítanék.

Gondold át fordított helyzetbe.

A barátod mit csinálna, ha te meztelen fotót töltenél fel magadról és pasikkal flörtölnél?

2015. jan. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!