Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megszakította velem teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kindi kérdése:

Megszakította velem teljesen a kapcsolatot egyik napról a másikra. Sosem szeretett?

Figyelt kérdés

Kb. 2 évig volt a srác a szeretőm, heti egy tali, napi szintű chatelés, telefonálás. Többet akart, csak magának engem, de mivel egyre ritkábban találkoztunk a lebukás veszélye miatt, úgy éreztem, hogy eltávolodtam tőle. A férjem épp munkanélkülire került, ezért vele akaratlanul is több időt töltöttem és a másikkal meg lehetőségem sem volt tartani a kapcsolatot. Sajnos pont egy rossz passzban voltam, és meg is mondtam a másiknak, hogy úgy érezem, eltávolodtunk egymástól. Bumm, pont ekkor le is buktunk egy telefonos üzenet miatt és hoppá a férjem megfenyegette, hogy mégegyszer ha hozzám mer szólni, kinyírja. Itt minden kapcsolatom megszakadt vele, ennek már több, mint fél éve. Én próbáltam beszélni vele, mert majd megőrültem a fájdalomtól, de csak annyit mondott, hogy ne zaklassam már.


Azóta sem tudom megérteni, hogy lehet az, hogy egyszerűen ilyen könnyedséggel itthagyott engem? Nem érdekli, miken mentem át, hogy vagyok? Ha csak pár hetes szeretői viszony lett volna, nem csodálkoznék, de majd két év. Most már így több mint fél év távlatából elmondhatom, hogy jobban vagyok, de nagyon megszenvedtem az egészet, hiányzik, hogy tudjak róla, hogy beszélgessek vele stb. Nem értem, ha valaki szeretett valakit, hogy tudja így lezárni?


Én annyira szerettem, hogy el akartam válni, hogy együtt lehessünk. Sajnos mindenféle akadályai voltak: anyagi okok, munkahely, elbocsájtás munkahelyről stb. olyan külső tényezők, amelyek miatt halogattam az egészet. Ugye mondják, hogy az embernek a biztonságérzete az első, nem a libidója, ez így is van. Ő persze úgy vette, hogy én nem akarok változtatni, hogy ő nem ér nekem annyit, hogy kockáztassak érte. Most így utólag, lenyugodott érzelmekkel azt gondolom, jól tettem, hogy nem ugrottam fejest az ismeretlenbe, hiszen az apróságokon kívül, semmi nagy próbatételben nem bizonyított még nekem. Én pedig óvatosan kezeltem a helyzetet.


Még egy utolsó találkozónkon azt is mondta, hogy addig nem szól hozzám, míg a férjemmel vagyok, csak ha elváltam. Én még idáig is elmentem volna, viszont a férjem bosszúból leemelte az utolsó filléremet a bankszámlámról is, ezzel kiszolgáltatott helyzetbe hozott engem teljesen. Azóta sem bírtam anyagilag függetleníteni magam és belefáradtam a kitörések keresésébe. Úgy érzem magam, mint egy áldozat. Nem akartam a szeretői viszonyt, már ott az elején ki akartam törni, de nem sikerült. Utólag azt is gondolom, lehet azért nem sikerült, mert csak én akartam? Talán a másiknak is jobban bele kellett volna adnia. Majd két év után igencsak belefáradtam a megoldások keresésébe, a partnerem pedig a tétlen várakozásba.


Summa summárum, bár lehet a házasságomra nézve valójában jobb hogy eltűnt a harmadik fél, számomra mégis érthetetlen, hogy ennyi várakozás, érzelmek, ennyi beszélgetés után hipp hopp így eltűnjön valaki az életemből.


A férjemmel azóta megvagyunk, de egyáltalán nem kívánom és mindig a másikra gondolok. Sokszor elgondolkoztat, vajon ha nem lennék anyagilag kiszolgáltatott helyzetben, akkor is ennyire ragaszkodnék a férjemhez? Félreértés ne esssék, van munkám, de albérletestől, gyerekestől nem jönnék ki egyedül. Tudom, hogy szeretem a férjem, mert amikor beteg lett egyszer, csak úgy rohantam hozzá, hogy segítsek neki, meg amikor a szeretőm leszólta, felment bennem mindig a pumpa, szóval valahol biztos szeretem, de egyszerűen hogy megkívánjam, az kizárt. Mióta nincs meg a szeretőm, hiányzik az a felemelő érzés, az a boldogság, amit az ő társaságában éreztem. Nem tudom megfogalmazni azt az érzést.


A szeretőm, és az általa megélt érzelmek annyira nagy nyomot hagytak bennem. Azóta fél embernek érzem magam, mióta nem beszélhetek vele. Még így is gyakran könnybe lábadnak a szemeim.


Lehet, hogy egyik sem az igazi? Férjem rendes ember, de nem vagyk belé szerelmes, a szeretőbe szerelmes vagyok, de nem megbízható, és már nem foglalkozik velem. Ergo akkor lenne teljes kerek az egész, ha egy olyasvalakibe szeretnék bele, akire lehet építeni? Most elvagyok a házasságomban, de nem tudom meddig, nem tudom mi lesz.



2015. febr. 2. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
meg is érdemled
2015. febr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
sajnálom (amúgy nem)
2015. febr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
omg túl hosszú...
2015. febr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 RRR ***** válasza:
51%

peched volt-van


a szeretőd csak a puncidat szerette

ez van

2015. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
itt ne várj együttérzést...Te csaló.
2015. febr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A szeretőd biztos megijedt, meg nem hiszem, hogy el tudna úgy lazulni, ha tudja, hogy milyen következményekkel jár, ha megint lebuktok.


Azon kívül 2 év nem kis idő, ha még 30 alatt/körül van az illető. Neki ez nagy pazarlás lehet, mert addig kereshetett volna valaki olyat, akivel családot alapíthat.


Szerintem csak sokat nyelt és elege lett az egészből.

2015. febr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én úgy ismertem meg őt, hogy csak jót tudtam rá mondani és valahányszor találkoztunk, fantasztikusan éreztem magam. Azonban feltűnt, hogy nagyon sértődékeny. Apróságok miatt nagyon durván bedurcizott, ezt a havernőivel való viszonyából láttam. Úgy ismerem őt, mint aki nagyon alapos, nem veszi félvállról semmit, az én esetemben pl. a fenyegetést. Én azt gondolom, hogy ez a lebukás egy fordulópont volt a kapcsolatunkban, melyből akármi lehetett volna. Csak ki kellett volna hogy álljon mellettem, ez például egy nagy próbatétel lett volna, hogy 100% bízzak benne és azt lássam, ez a férfi engem mindentől megvéd. Sajnos nem így lett...lehet pont ezért nem mertem meglépni a dolgokat meg kockáztatni, mert ezt hiányoltam belőle.
2015. febr. 2. 22:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha én szerető lennék (soha nem lennék, de ha mégis), soha nem kockáztatnék egy (akár tettlegességig is fajuló) konfliktust a férjjel. Olyan nő még nem született a földön, akiért megtenném.
2015. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Valójában a férjemnek pont ez a erőssége. Biztonságban érzem magam mellette, mert mindenre képes szó szerint, ami lehet jó is és rossz is....Amikor ott akartam hagyni, akkor is mindenre képes volt, hogy visszatartson, akkor nekem ez nem volt túl jó persze. Sok hülyeségét pont ezért nézem el, mert a biztonságnál mi lehet fontosabb? Van pár dolog igen, amelyek szintén fontosan.
2015. febr. 2. 22:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem a levegőbe beszélek tudom milyen egy szeretői viszony a sok szervezéssel a lebukás veszélyével a majdnem lebukással... Valóban ha valakit megfenyegetnek akkor ő menekül mert lehet hogy nem nyírják ki de kinek hiányzik hogy sérüléseket szenvedjen? Nyilván nem itélkezhet feletted innen senki mert nem ismerjük a helyzeted viszont ha a férjed valakit akit picit is kedveltél vagy kedvelsz így megfélelmlít és te ezek után vele maradsz és úgy is hogy elveszi a pénzed akkor az a te döntésed és a következményekért senkit nem okolhatsz mert igen nem könnyű egy fizetésből gyerekekkel de te a kényelmesebb megoldást választottad. Nem ismerem a volt szeretőd de azt gondolom nem fair őt hibáztatni hiszen ha megnézzük ő került ki meglehetősen rosszul a helyzetből mert te a férjeddel vagy biztonságban ő meg ki tudja hányszor gondol arra hogy te atya ég mikor akarja egy ilyen indulatos ember megtámadni a múltbéli dolgok miatt. Dönteni kell vagy kellene, és lépni bár ahogy így elnézem a helyzetet, lehet ha el akarnád hagyni a férjed akkor téged is megfenyegetne na de nem szólom le mert hát írtad hogy érzékeny vagy ezekre én meg nem akarnék a családfőtől verést kapni
2015. febr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!