Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Voltatok már olyan helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan helyzetbe hogy szakítani akartatok mert tudtátok hogy nem ez az igazi boldogság, de még valamilyen szinten szerettétek a másikat és nem ment?

Figyelt kérdés

2015. febr. 3. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. De biztos hogy a másikban kell keresned az "igazi" boldogságot? Mert akkor szerintem hosszú távon sosem fogod megtalálni.
2015. febr. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
6 éve együtt vagyunk és utobbi idően nem igazán érzem a boldogságot..
2015. febr. 3. 07:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a kérdésből is kiderült. De miért nem érzed? Mitől éreznéd? Mit szeretnél? Mit jelent neked az igazi boldogság? Hogy állsz magaddal? Hogy állsz a másikkal?

Én majdnem elkövettem egy ilyen hibát, de rájöttem, hogy nem a másik nem adta meg nekem a boldogságomat, hanem csak én kerestem állandóan az újat. Mert azt táplálja az emberbe a világ, hogy mindenből az új kell, mindent cserélj le, mert akkor leszel boldog. De a kérdés, hogy ezzel a módszerrel meddig?

És ezzel nem azt mondom, hogyha nem működik a kapcsolat, akkor ne zárd le. Mert akkor le kell zárni. De a kérdésedben erről nem írtál semmit.

2015. febr. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
VOLTAK problámák amiket sokszor próbáltam megbeszélni és egy darabig helyre állt mindig de valahogy ugyan ugy egy idő után ugyan az lett..úgy érzem nem törődik velem eléggé.nem én vagyok neki az elsé, fontosabb neki ugy érzem néha a család ami persez érthető, de már velem él velem szeretne gyereket akkor szerintem nem így kellene hozzá állnia a dolgokhoz, de úgy érzem őket mindig kicsit előrébb lesznek
2015. febr. 3. 07:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah, kábé most ebben a helyzetben vagyok én is. Szeretem a barátnőmet, de az utóbbi időben többször kapom magam azon, hogy örülök ha nincs itthon. Azt hiszem ez a tavasz lesz a váltás ideje. Pedig van egy csomó jó tulajdonsága (meg egy csomó rossz). Szóval van ilyen...
2015. febr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!