Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha ennyire rosszul van amiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyire rosszul van amiatt a barátom, hogy szakított velem, miért nem próbál visszaszerezni?

Figyelt kérdés
2 hete szakított velem mert egy összeveszésünk utána sikerült megcsalnia, egyből bevallotta, de azóta is mindennap hív és sír, hogy milyen rosszul van meg aggódik miattam is meg hogy ő feladja az életét, de akkor miért nem próbál meg visszaszerezni????? Amikor hív általában csak olyanokat kérdez, hogy minden rendben van-e velem, ettem-e, mit csináltam ma, de miért nem teper?? Teljesen kivagyok már ettől, vagy ha nem jön utánam akkor miért mondja, hogy tönkrement az élete?Valamelyik nap megkérdezte, hogy van-e kedvem találkozni de mondtam, hogy még gondolkozom rajta de ennyi volt a "próbálkozás" összesen. Valaki adjon légyszi valami tanácsot mert megbolondulok. Négy évet jártunk egyébként, ő 28 F

2015. febr. 6. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én becsülném benne hogy magától bevallotta hogy megcsalt. Ha elég jó indokot talált ki, talán még vissza is fogadnám. De te tudod.
2015. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
adj neki pozitív jeleket, hogy teperhessen. A szakításban a legtöbb fiú megpróbálja elkerülni a lányt, és teljesen kizárni az életéből...ez egy véglet, de a ti esetetekben csak tudja, hogy nincs nálad esélye, hisz megcsalt, azt azért mindenki tudja mekkora undorító dolog. Ha azt szeretnéd, hogy visszaszerezzen, akkor viselkedj úgy, hogy azt érezze, hogy van még lehetőség rá, hogy együtt legyetek
2015. febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hogy te mekkora egy bunkó vagy, már nem azért...szegény csávó így megveszik, és még ő teperjen? te nem tudsz esetleg lépéseket tenni? -.-'
2015. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: már elnézést de ő csalt meg engem 4 év után, nehogy már még ÉN TEPERJEK utána?? Te hol élsz? :O Egy nőnek had legyen már büszkesége
2015. febr. 6. 20:33
 5/12 A kérdező kommentje:
Már jeleket adtam azzal, hogy felveszem a telefont ha hív mindennap és kedves vagyok vele, meghallgatom (más már rég letiltotta volna szerintem a számát).
2015. febr. 6. 20:34
 6/12 anonim ***** válasza:
igaza van a harmadiknak...és a másodiknak. Ugyan azt mondták el, csak a harmadik "máshogy"
2015. febr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez ilyen.

A büszkeség meg fontos.

Építs belőle házat, vagy ülj rá.

2015. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert nem gondolja, hogy ezek után együtt akarsz vele lenni. Mert az, hogy kedves vagy vele, még nem elég megerősítés. Erre pedig csak az a megoldás, ha te nyitsz, ha nem akarod, hogy vége legyen. Jó dolog a büszkeség, de ha ez az egyetlen oka, hogy hagyod veszendőbe menni a kapcsolatot, pedig te is szeretnéd. Felnőtt emberek vagytok, ő vállalta a felelősséget. Megpróbálhatsz esetleg megbocsátani, egyszeri alkalommal. Egy kapcsolathoz két ember kell, akkor is, ha romjaiból kell újjáépíteni. Döntsd el, mi a fontos, és lépj, mert minden nappal nehezebb lesz.
2015. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyedül azért gondoltam ezt a büszkeség dolgot mert eddig már 3x szakított velem, mindig ugyanazzal az indokkal, hogy már nem szeret. Persze 2 nap múlva már jött vissza és mindig visszafogadtam egyből, amire ő azt mondta, hogy az a baj, hogy nem hagyom, hogy teperjen, küzdjön értem, ezért nem tudott sose értékelni..... ezért gondoltam most erre....
2015. febr. 7. 09:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ezt a részét még nem említetted. Akkor attól valószínűleg nem lesz elégedett, hogy visszafogadott. Vagy lehet, hogy neki ez a teperés?
2015. febr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!