Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mitől változhatott meg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől változhatott meg ennyire a felfogása pár nap alatt? Érdemes várni rá, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk a kapcsolatunkról. Szerinte (24/F) hozzá sokkal fiatalabb lány való. Elmondta, hogy rendes, értelmes lánynak tart, de ,,a hülye, tizenéves libák jobban vonzzák, ő azokat tekinti feleségnek valónak, velük akar komoly kapcsolatot" Ezt szó szerint így mondta és láttam az arcán, hogy szomorú és nem áll messze a sírástól, és mindezt nagyon komolyan mondta. A furcsa az, hogy az utóbbi pár hétben lelkileg jobban egymáshoz kerültünk, bizalommal telibb lett a kapcsolatunk, naponta beszélgettünk, érdeklődött nagyon irántam, telefonon is beszéltünk. Többször mondta, hogy nagyon várja a találkozásokat. És 2-3 napja éreztem, hogy akar valamit mondani...és most kibökte ezt.


Sanda gyanúm,hogy ezt azért közölte, mert már valaki a képbe van neki (egy fiatalabb), hogy készüljek fel, hogy vége hamarosan. De végül én hagytam ott őt. És most én érzem magam hülyén és nyomorultan, mintha nem lennék elég jó, pedig tudom, hogy a maximumra törekedtem. A környezetem szerint ne magamat okoljam, ő az éretlen.


Nektek mi a véleményetek? Fogja ezt másképp gondolni? Mi lehet az oka az ilyen hirtelen változó felfogásnak? 24/L



2015. febr. 8. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Kiégett 24 éves nőjét újabb fiatalabbra cserélte. Mi ebben a nagy szám. Többségetek olyan már 25 évesen, mint anyáink voltak negyvenen, a sok piától, bulitól, drogtól, meg édes élettől.
2015. febr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Te miről beszélsz?
2015. febr. 8. 15:22
 3/3 anonim válasza:
Átérzem a dolgot velem is megtörtént ugyan ez csak őt az idősebb lányok érdeklik..... hidd el nem éri meg az egész mert ugyan ez lessz megint ..fáj hiába nagyon rossz érzed hgy hiányzik stb ...de ezt már hiába ragozzátok túl
2015. febr. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!