Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nehéz a felejtés, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Seat toledo kérdése:

Miért nehéz a felejtés, még ezek után is?

Figyelt kérdés
Párom 3 hónapja szakított velem.Hozzávetőleg 3,5 évig voltunk együtt,ezalatt ő az elmúlt egy évben 3 szor szakított velem a második szakítás után két héttel visszajött hozzám,hogy költözzünk össze azonnal,mert ha nem ,akkor 2 hónapon belül újra szakítani fog,olyan nyomás éri őt otthonról (édesanya).Belementem,noha féltem,h újra átver,és a baj bekövetkezett,nem 2 hanem 4 hónap lett belőle és lelécelt.Volt kb 6 közös lagzink,megkereszteltük bátyám kislányát,tehát igen sok közös élmény,és a szakítás előtt én is közöltem vele,h jövőre babát szeretnék tőle,tehát a szándékaim komolyak voltak.Indokként annyit közölt,h gondolkodtam az életemen és ez így nem jó!Hagytam elköltözni a házamból,addig nem mentem haza,azóta egy szót sem beszéltünk,a költözés másnapján törölt faceről,ergo tudtomra adta,h ló...t sem jelentettem neki.Mitől változott meg ilyen hirtelen,mert előtte két nappal még azt mondta szemembe,h szeretlek,ölelt,bújt,a családom előtt,mire volt jó a színjátéka?

2015. febr. 12. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
vannak a jó, a rossz és a rohadt emberek, találd ki, h ez nekem minek számít. Nem értem, h minek kell ilyen embert sajnálni, meg agyalni rajta, nem érdemelne annyit a leírás alapján.
2015. febr. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Valóban nem érdemelne egy másodpercnyi agyalást sem,de valami oknál fogva mégsem tudom ezt mindig kontrollálni.

Azt sem mondhatom,hogy tini vagyok (32 férfi),exem pedig 27 és emiatt nem megy a felejtés.

2015. febr. 13. 08:50
 3/4 anonim ***** válasza:
az ilyenekbe nem szabad beleszeretni, élvezni kell vele a jó dolgokat, és számítani rá, h ez nem lesz így végig.
2015. febr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem mégis ment a beleszeretés,többször is,de tudom,hogy nem rá kell elsősorban haragudnom,hanem magamra,mert hagytam,hogy ezt tehesse velem.Tanulópénznek jó volt,picit nagyon fájdalmas,pláne egy éven belül 3szor is padlón lenni,de vhogy csak túl leszek rajta,őt meg a sors majd elintézi.
2015. febr. 13. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!