Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Van egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy fiú akivel már két éve együtt vagyunk de az utóbbi félévben nem érzem azt, mint régebben. (magyarázat lent)

Figyelt kérdés
Ha nem látom hiányzik. De mikor ott lenne az alkalom, hogy találkozzunk már nincs annyira nagy kedvem, mint régen. Nem akartam otthagyni hisz 2 év az sok idő sok mindent megéltünk és annál több szép volt, de csak úgy érzem volt. én ezt próbáltam a tudtára adni, hogy nem ugyanazt érzem és hogy nem jó nem vagyok boldog és többször mondta, hogy ő neki is elege van már. De mikor szakítani akartam elmondott mindennek és nem akarta, hogy ez bekövetkezzen. De így csak szenvedés az egész. Tényleg én vagyok a hibás? Mit csinálok rosszul? Mindig azt mondja, hogy hallgassak rá mert neki már volt kapcsolata és, hogy én erről még semmit se tudok hisz nekem ő az első barátom. De azért azt csak tudom, hogy nem érzem jól magam . Mi a megoldás?

2015. febr. 14. 11:52
 1/4 anonim válasza:
Senki nem hibás semmiben,ez normális.Túl keves időt töltötök egymással,fel kell lenditeni a kapcsolatotokat,vagy szakits vele. 20/F
2015. febr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
két év az lófazs kivéve a sitten
2015. febr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen ebben igazad van keveset vagyunk együtt.. csak úgy érzem kihűlt és nem ő lesz "a nagy ő" viszont az emlékek..szakítottunk már egyszer akkor 3 hónapra.. és láttam reményt.. egyre jobban érzem, hogy baj van.. Köszönöm a választ.
2015. febr. 14. 12:03
 4/4 anonim ***** válasza:
"Mindig azt mondja, hogy hallgassak rá mert neki már volt kapcsolata és, hogy én erről még semmit se tudok hisz nekem ő az első barátom." téged a barátod manipulál az ilyet ott kell hagyni , az nem jelent semmit, hogy neki volt már, ami rossz az rossz.
2015. febr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!