Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van olyan hogy az ember nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy az ember nem tud túllépni egy kapcsolatán soha?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy akár hónapokig is vagy több - mély letargiába van és folyamatosan azon gondolkozik hogy mit rontott el, és hasonlók? Ha igen, akkor hogyan lehet ezt kiküszöbölni, vagy átlépni ezt az időszakot?

2015. febr. 16. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Van.
2015. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van ilyen.

Nem azt kell nézni, hogy mit rontottál el, úgy sem tudod meg.

Aztán ne vonj le messzemenő következtetéseket, mert minden eset egyedi. Próbálj egy másikat;)

2015. febr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha hosszú kapcsolat volt akár évekig is húzódhat, szóval időben ezt nem érdemes beszabályozni. Mást nem lehet csinálni, mint, hogy lekötöd magad programokkal, olyan tevékenységgel amit szeretsz, tarts egy kis önfelfedezést és legfőképp menj végig ezen a gyászfolyamaton, ne akard elfojtani, annak hosszútávon rosszabb a hatása. Adj magadnak időt.
2015. febr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tul akarsz rajta lenni, vagy vissza akarod csinalni? ujrakezdeni?
2015. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
túl akarok rajta lenni, csak az a baj h minden szabadidős elfoglaltságomról ő jut eszembe
2015. febr. 19. 22:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, bár sosem esem teljes letargiába, igyekszem másra terelni a figyelmem, de az azon való rágódás, hogy "mit rontottam el" nem a kapcsolatok miatt van, hanem alapból ilyen bűntudatos vagyok.
2015. dec. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!