Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk, miért akarjátok becsapni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért akarjátok becsapni magatokat?

Figyelt kérdés

Bocsánat, a kérdés egy konkrét személyre irányolódik, nem általánosságban, ez a kédrés csak figyelemfelhívás céljából volt.

Szóval, volt egy fiú, akivel több mint egy hónapig találkozgattam, de nem történt semmi. Se kézfogás, se csók, semmi. De mindig hívott, minden nap írt, mindig próbált velem találkozni..Vagyis egyértelműen a tudtomra akarta hozni hogy nem vagyok közömbös számára, csak ezt egy kicsit béna módon. Majd én amikor meguntam, hogy nem lép, és kezdett zavaróvá válni a személye, megmondtam neki hogy hagyjuk abba, nem akarok többet.

Ezután, ő úgy állította be ezt a barátainak, hogy csak én értettem őt félre, valójában nem is akart tőlem semmit, nem is érdekeltem.

Ez engem nem zavar, alig ismerem a barátait, nekem mindegy mit gondolnak.

A kérdésem csak az, hogy fiúk nektek ettől jobb? Fontos hogy így lássanak titeket a barátaitok?



2015. febr. 17. 19:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, egyébként 17 (én) és ő 18.
2015. febr. 17. 19:28
 2/7 opened paradise ***** válasza:
100%

Az egóját próbálta menteni.

Szánalmas.

2015. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a nők is ilyenek,hidd el :D ha koptatsz valakit,egyből úgy adja be hogy te akartad őt,meg különben is ő nem akarna most kapcsolatot bla bla...meg a szokásos dumák

így megy ez.

2015. febr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze.


Az ember nem akar bénának tűnni, helyette úgy állítja be, hogy ő nem is futott utánad :)


Nekem is volt egy lány anno, nagyon szép volt, okos, 175 magas, kedves arcú, szép mogyoróbarna hajú, nagymellű, mosolygós, okos lány. Udvaroltam neki, elmentünk 4-5 randira, de sehogy sem mertem megfogni a seggét, pedig nem voltam ijedős, akkoriban meg pláne nem, amikor szingli voltam, mindig szexeltem :) De ennél a lánynál valahogyan nem működött a dolog, berezeltem tőle - pedig nem is volt mitől. Mai napig nem tudom, hogy mi történt.


Pedig szerintem jó páros lettünk volna annak idején.


Mondjuk én felvállaltam a vereséget az ismerőseim előtt.

2015. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 PearlDiver ***** válasza:
Szerintem aki ezt csinálja, az önérzetét próbálja menteni. De persze pont az ellenkező hatást éri el vele, sokkal előrébb járna ha szembenézne a viselkedése hátulütőivel. Átéltem, tudom. Nem mondom hogy magától jött, főleg egy határozott lánnyal nem könnyű.
2015. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, én is így gondoltam. Természetesen nem is fogok semmit sem mondani neki ezzel kapcsolatban, az nagyon kínos lenne neki. Szegeny srác amugy is elég kis szerencsétlen, nem szeretném ha rossz lenne neki.
2015. febr. 17. 21:00
 7/7 PearlDiver ***** válasza:

Talán nem ártana, ha mégis mondanál. Engem az kezdett magamhoz téríteni, hogy a lány, aki tetszett és elég karakán személyiség volt, közölte hogy ő azért nem akar tőlem többet mert kb nem udvarlok neki csak elvagyunk meg lelkizünk. Ami jó, de ő egy férfitől ennél többet (is) vár.

Szóval lehet hogy jobbat teszel vele, ha szembesíted a tényekkel.

2015. febr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!