Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Békén kéne hagynom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Békén kéne hagynom?

Figyelt kérdés
Jártam egy férfivel fél évig. Távkapcsolat volt, bár én nagyon szerettem. Ő megcsalt és most azzal a nővel jár, akivel megcsalt. Közben a munkám miatt abba a városba költöztem, ahol ő lakik. Elég gyakran találkozunk, mert a barátnője 900 km-re lakik. Amikor találkozunk, ölelget, nyilvánvalóan nagyon örül nekem. Sőt amikor legutóbb találkoztunk, nyilvánvalóan állt a farka... Nem tudom, mit csináljak. Én sajnos még mindig szeretem. Eddig nem próbáltam semmit kezdeményezni, sőt próbáltam hűvös maradni a közelében. Részben azért, mert sértve érzem magam, részben azért mert mégis csak barátnője van. De én továbbra is szerelmes vagyok belé. Ő azt mondta, hogy az érzései irántam változatlanok, de a másik nőt is szereti és mivel engem már megcsalt, a mi kapcsolatunk úgysem lenne a régi, mert nem tudnék neki megbocsátani. Én úgy érzem, hogy meg tudnék... A barátnője jön 10 napra a városba (pénteken érkezik). A pasi most elég keveset keres... Gondolom barátnő váró hangulatban van és nem akarja, hogy a jelenlétem felkavarja. Na de mi lesz az után? Lépnem kéne valamit? Vagy hagyni az egészet? Őszintén szólva nem hiszem, hogy szemét dolog lenne tőlem, ha lépnék, hanem inkább harc a szerelmemért. 25/N

2015. febr. 17. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Harc a szerelmedért?

Azért, aki megcsalt, és dobott azért a nőért?

Komolyan ennyire megaláznád magad?

2015. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 opened paradise ***** válasza:

Csak játszik veled.

Nem kéne hagynod,hogy ölelgessen.

2015. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kurtz Bickle ***** válasza:

Legyen már valami tartásod. Megcsalt, erre most meg ölelget téged, meg örül neked? Undorító.

Éljen tovább ezzel a döntéssel, te meg kerüld.

2015. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha o igyekezne, akkor megertenem, de igy kicsit fura, nem erzed?
2015. febr. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!