Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudjam megallni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam megallni, hogy ne sirjak?

Figyelt kérdés
Szakitasnal, sirom el magam, mert a baratnom is, s en nem tudom megallni, pedig akarok szakitani, es igy nem tudok. A vegen egymas vallan sirunk, es nem tudok szakitani. Es mar muszaj lesz. 16F

2015. febr. 17. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Sírjátok ki magatokat, mi a rossz abban? Aztán szépen elmész, és nem keresed többet...

Miért akarsz vele szakítani?

2015. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaj :/ teljesen megertelek, en is igencsak erzekeny vagyok, mindenen sirok. Ha mindkettotoknek nagyon faj, nem gondolkodtal meg azon, hogy egyutt kellene maradni? Vagy valami durva dolog tortent? Ha tenyleg megunod es eltokelt leszel, menni fog a szakitas, akar konnyek kozott is! Sajnallak benneteket es kitartast kivanok.
2015. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell sirni ne lassan egy no hogy sirsz. Tudom nehez de kitartas ferfi vagy nem azt mondom hogy egy ferfi nem sirhat. De inkabb sirj ott ahol senki sem latt. Tudod 16voltam csajszi el vette a szuzessegem es mikkor el hagyott. En is sirtam mint egy k#rva. De miutan tul lettem azon a csajon hihetetlenul erosebb lettem. Par szakitason mar tul vagyok es egyre Csak erosodok. Azotta nem is sirtam nem is tudok... Legyel hatarozott alj a sarkadra.
2015. febr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!