Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Lehet ebből a kapcsolatból még békés együttlét, vagy vége?

Hónapok óta, folyamatos, napi szintű vitáink vannak. De ha külön voltunk, nem bírtuk sokáig. Legutób szünetet próbáltunk tartani, de 1 napig bírtuk. Ma volt a legrosszab. Minden szörnyűségnek elmondott, nem bírom már tovább. De ha arra gondolok hogy vége legyen, beleszakad a szívem. Nem tudok vele lenni, nem tudok nélüle lenni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakítás, együtt, kapcsolat

2015. febr. 18. 01:02  Privát üzenet  

A válasz
Szerintem lehet, kérdés miből vannak a viták és milyen szintig juttok el a másikkal szemben....milyen stilust jelzőket engedtek meg. Mindenen lehet változtatni szerintem. Voltam hasonló cipőben az rendbe jött. Nálad is tudni kéne néhány konkrétumot illetve a korotoka és azt, hogy mióta tart. Ha se veled se nélküled a kapcsolat akkor a szeretet még megvan addig meg érdemes próbálkozni.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2015. febr. 18. 01:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Most éjjel történt. Mindig óvszerrel csináljuk csak most valamiért keletkezett rajta egy pici lyuk. Én vagyok a fiú és tudom, hogy nagyon híg valami jött most nem az a tipikus...
Szerintetek ez nem lesz rossz a lány szemszögéből? (Többi lent)
Szerintetek bele menjek ebben?
Miért nem fekszik le velem a barátom?
Hogyan tudtatok a gyerekek születése után kettesben maradni?
Hangulatjavítót tudtok? (részletek lenn)

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!