Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ilyenkor nem őrlődik kicsit sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor nem őrlődik kicsit sem?

Figyelt kérdés
7 évig együtt éltem egy lánnyal aztán az utolsó hónapokban úgy hirtelen ellaposodott a kapcsolatunk, lett egy udvarlója és szó nélkül elhagyott miatta. Hiába könyörögtem hogy legalább mondja a szemembe hogy vége, de csak egy sms-sel illetett meg. Egyszerűen nem tudom felfogni hiszen tudom hogy évekig halálosan szerelmes volt belém, és így elszarta még az emlékét is.

2015. febr. 18. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mikor egy csaj elhagy,az általában már egy megérett gondolat a fejben,ami nem hipp-hoppra pattan ki.Főleg hogy más férfi miatt.Az a tag meg tudja azt adni neki,ami hiányzott a ti kapcsolatotokban.Biztos van oka ami miatt egy sms-sel lerendezte kettőtöket.
2015. febr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 hőcserélő ***** válasza:
Nyugi ő már 2-3éve tervezgeti, és cirka 2-1,5éve már megcsalt
2015. febr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem, most nem örlődik. Mert a másikkal boldog. Majd ha elúszott a rózsaszín felhő, akkor neki is fájni fog.

Ettől még nem fog hozzád visszaszaladni, de neki is fájni fog. Ennyi év nem múlik el nyom nélkül.

2015. febr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a kérdés az hogy ha már mást is szeret ennyi idő boldogságot csak úgy el tud felejteni? az új amúgy zsákbamacska
2015. febr. 18. 15:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem számítanak az évek....ha jön egy jobb akkor eldobnak mint egy rongyot.
2015. febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az alapján amit mondasz, egyszerűen egy megunt játékszer lettél számára akit szívfájdalom nélkül dob ki mert már nincs benne öröme.
2015. febr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem csalt meg, ismerem annyira. csak az utolsó hónapban hidegült el, és nem volt semmi konfrontálódás csak kilépett a közös életünkből. nem várom már haza
2015. febr. 18. 15:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tud elfelejteni egy ennyi ideig tarto kapcsolatot. Nem is lehet...
2015. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ráadásul írtam neki, mert jött néhány levele és tök normálisan megbeszéltük hogy érte jön, aztán egyszer csak nem jelentkezett többé...
2015. febr. 18. 15:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Az evek nem jelentenek semmit egy olyan ,kapcsolatban aminen boldog annal inkabb.Lehet hogy nem veteb eszre hogy mire vagyik vagy csak belefarsult ebbe a kapcsolatba mert nem lata hosszabb tavon a jovot a kapvsolatotokban,mindenesetre biztos hianyzott valami a kapcsolatotokbol.Evekt nem tolt el veled ha nem szeretet volna csak ido kozben o tobbet vart a kapcsolatotoktol valami+.
2015. febr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!