Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez már a szakításh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már a szakításhoz vezet?

Figyelt kérdés
A barátommal egyre többet kapunk össze de csak ilyen apróságokon utána mindig megbeszéljük, és kibékülünk. De egyre többször van ilyen és ilyen apró lényegtelen dolgokon. És hozzáteszem én is szeretem őt és ő is engemmonst leszünk egy éve együtt szerintetek ez mi miatt van mert ez csak most kezdődött úgy egy hónapja... vagy másfél hónapja.. :( De elég gyakran... Szerintetek azért van esély h együtt maradunk?

2015. febr. 18. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:

persze.

a békülős szexről hallottál már?

2015. febr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elvileg a jó házasságokban minden nap öszevesznek és kibékülnek hogy legyen cselekmény
2015. febr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 RRR ***** válasza:

szeretkezzetek jóval többet

és

akkor eszetekbe se jut civakodni

2015. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Emiatt nem fogtok szétmenni ne félj :) beszélj a barátoddal hogy te is igyekezni fogsz nem felkapni a vizet apróságokon de neki is igyekeznie kéne, mert nyilván nem szerettek veszekedni és nem akarod,hogy a kapcsolatotokat ezek a veszekedések megingassa
2015. febr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nálunk is így kezdődött. Van amire már a szex sem megoldás.
2015. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor most felvilágosítom a tisztelt válaszolókat hogy 16 éves vagyok és nem készülök még szexelni :DD :))
2015. febr. 18. 18:48
 7/8 A kérdező kommentje:
de köszi a válaszokat
2015. febr. 18. 18:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg is van a probléma forrása. Amint felnősz, és éretté válsz ahhoz, hogy nemi életet is élj, azonnal megérsz egy kapcsolatra is, és megértheted a veszekedések okát. Amíg kézenfogós buli van, addig vita is lesz, mert a vágy megvan, de a kielégülés nincs, ennek egyenes következménye a frusztráltság minkét félnél. A frusztráció pedig veszekedést szül. Én mindig is úgy gondoltam, hogy aki nem szexel, az ne is játszon kapcsolatosdit, mert egy kapcsolat szerves része a szexualitás is. Amíg az nincs meg, addig egy szoros barátságról beszélhetünk. Persze vannak pro és kontra érvek, van, aki nem így gondolja, illetve vannak ellenpéldák is. A véleményem ettől még ugyanez, és a veszekedéseitek oka is ugyanaz, amit fentebb leírtam. Éretlenség, minden téren.
2015. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!