Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Hogyan "találhatnék" újra önmagamra? Úgy érzem, teljesen felemészt a kapcsolatom.

Több, mint fél éve járok a barátommal, viszont nem igazán működik a dolog. Részben nem az ő hibájából mondhatni "elhanyagol" engem és sokszor egyedül érzem magam. Ha együtt vagyunk, akkor más a helyzet, de mostanra már kezdenek megváltozni az érzéseim. Egész nap a kapcsolatomon kattogok, hogy mit lehetne tenni, hogy jobb legyen, vajon most mi lehet vele, mit csinálhat, egy nap kb 1-másfél óra az az idő amíg tudok vele folyamatosan beszélni, egyébként a nap többi részében nem igazán.Ha arra gondolok, hogy miért nem működik és elveszíthetem mindig szomorú leszek. Megfordult már a fejemben a szakítás, de félek, hogy nagyon fogok szenvedni mire feldolgozom az egészet. Mit tegyek, hogy ne emésszen fel ennyire a kapcsolat? Kérlek adjatok valami tanácsot. :/ 21/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: párkapcsolat, szakítás

2015. febr. 19. 20:52  Privát üzenet  

A válaszok
Próbáljátok megbeszélni ezt a dolgot, hátha juttok valami megoldásra, kompromisszumra.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2015. febr. 19. 21:36 Privát üzenet
Elsőként ezt a pároddal kell megbeszélned. Mond el neki, hogy mit érzel, hogy ebben és ebben úgy érzed nem működik a dolog. Lehet ő nem érzékeli, hogy elhanyagol és ha nem mondod el, ha valami problémád van nem is fogja tudni. Sose annak kellene lenni az első lépésnek h valaki rögtön kihátrál, elsőként meg kell próbálni megmenteni a kapcsolatot. Ha nem működik így se akkor nincs mit tenni, nem érdemes húzni egymás idejét, ha úgy érzed nem ő az akire szükséged van és ő se érdemli meg, hogy ne tudjon erről ha megváltoztak az érzéseid. Fájni fog, az biztos, de mindenkinek fáj ha valakitől búcsút kell venni aki eddig fontos volt.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2015. febr. 20. 08:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem tudom elfelejteni a volt barátnőmet? Már kb 8 hónapja, hogy szakítottunk, de még mindig szeretem, azóta volt már jó pár kapcsolatom, de semmi, nem tudtam elfelejteni...
20 éves vagyok és még nem volt komoly kapcsolatom, pedig annyira szeretnék már egy barátot magam mellé Hogy találhatnék már egy barátot?
Szeretnék párkapcsolatot, de nem tudom hol ismerkedjek. (nem is volt még kapcsolatom se) Hol találhatnék olyan lányokat akik visszafogottabbak és nem csunyák?
Nem volt még kapcsolatom, hogy találhatnék egy megfelelő srácot?
Hol találhatnék normális pasit akivel komoly kapcsolatom is lehetne? Nem csak pár hónapos kapcsolatra vágyom. Aranyos és Romantikus pasik hol bujkálnak? Vagy már nincs is? Már ki...
Hol találhatnék magamnak egy barátnőt akivel nyitott kapcsolatom lehetne? 18/L

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!