Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mégis mit jelent az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit jelent az, hogy szüneteljünk?

Figyelt kérdés

Ma a barátnőm kijelentette, hogy szünetelni akar 1-2 hétig, mert bizonytalan meg ilyenek. Amit én nem igazán értek és baromságnak tartok. Nem hiszem, hogy folytatom ezt az egész dolgot, lezárom és kész.


Normális embereknél nem az lenne a megoldás, hogy beszéljük meg a problémákat, ha vannak és mérlegeljünk, hogy folytatjuk e vagy sem? Vélemények?



2015. febr. 20. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy vége a kapcsolatotoknak.
2015. febr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az ilyet megszoktál beszélni közösen.nem lehet hogy tettél valamit ami miatt megsértődött,megharagudott rád?esetleg nem más pasi van a háttérben?
2015. febr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennek vége, a szünetekből mindig ez van ...
2015. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Inkább a pasis dologra tudok tippelni, mert amit okként hozott fel az egy nagy baromság, mintha csak rám akarná az egészet hárítani. Sőt van egy srác, aki ólálkodik körülötte egy ideje és külön kiemelte, hogy nem őmiatta, illetve magától gondolja így...kicsit most rosszul érintett meg a dolog.
2015. febr. 20. 16:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát szüneteljetek 2 hétig, aztán meglátod.

Nem biztos, hogy neked, vagy bármelyik válaszolónak igaza van.

2015. febr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ezt az egész szünetelős dolgok hülyeségnek tartom...ez ilyen szakítsunk, de úgy, hogy könnyen vissza lehessen csinálni a dolgot, ha mégis kellenél és hiányoznál.
2015. febr. 20. 16:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom valahogy az írásod "hangvételéből" azt veszem le, hogy veszekedsz vele, féltékenykedsz és arra gondolok, hogy kissé elege van belőled, szusszanásra van szüksége. Nem biztos, hogy a végét akarja a kapcsolatnak, csak azt, hogy nyugodjatok le mind a ketten.
2015. febr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát, az én exem pont úgy időzítette a szünetelést, hogy ha akartunk volna, akkor sem tudtunk volna együtt lenni, mert több száz km választott el egymástól. Telefonban mondta, engem váratlanul ért és nem is értettem. Aztán még beszéltem vele párszor, kiderült, hogy több sráccal is kefélt a "szünet" alatt, én ott megszakítottam vele minden kapcsolatot és ennyi.


A szünet igazából mindig arról szól, hogy szeretne másokkal is hemperegni de fél attól, hogy nem jön össze és egyedül marad. Tehát kell egy B terv, ami te vagy. Ha nem jön össze a srác, akkor visszatáncolna hozzád. Ha sikerül? Akkor a szünetből szakítás lesz.


Szerintem is zárd le mert egy olyan helyzetben, ahol felmerül a szünet kérdése, már túl sok jóra nem lehet számítani. Már túlléptétek azt a határt, hogy meg lehetne a dolgot oldani. De megismétlem, szerintem...

2015. febr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Neha pedig el sem hinned, de jót tesz egy szünet egy kapcsolatnak. A két félnek legalább van ideje végig gondolni a kapcsolatot, es ujra, tiszta fejjel összejönni. Inkabb ez minthogy megutaljatok egymast a végen.

Mondj neki egy dátumot, például hogy két het szünetet kap es utána választ vársz hogy mehet e tovább a kapcsolat. Ha a két het alatt mással fekszik le, akkor viszont szakits, mert csak erre ment ki.

2015. febr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!