Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 5 hónapot voltunk együtt. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónapot voltunk együtt. A szakítás oka, hogy nem tud velem annyit foglalkozni (egyetem + munka ). Ezért állandó bűntudata van. Igaz lehet?

Figyelt kérdés
És nem akar állandóan ezzel kínozni, mert neki ez rossz. Annyit mondott szakításkor, hogy most még ezt én nem értem, de mindent értem tett. Az én érdekeimet nézi. Van ilyen?1 hete tudattam vele levélben, hogy nem haragszom rá. És nem szeretnék vele rosszban lenni, így könnyebben túlteszem magam a történteken. A válasza az volt hogy rengetegszer eszébe jutok és bevallja hiányzok neki. De a tudat, hogy nem kínoz annyit, jobb. Végül elváltunk azzal hogy légy boldog. Szerintetek csak kamuzott így akart lepattintani, vagy tényleg létezik ha valakit nagyon szeretünk akkor el tudjuk engedni?

2015. febr. 25. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy kamuzott, vagy nagyon hülye. Mennyit voltatok együtt hetente?
2015. febr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha valakit szeretünk, a legjobbat akarjuk neki, akár el is engedjük, de akkor nagyon szenvedünk.
2015. febr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerelemben nincs akadály, ha nagyon akarna megoldotta volna
2015. febr. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

két oldalú dolog ... nem biztos, hogy kamuzott...

de tény, hogy mindent meg lehet oldani...de mindkét oldalról kell kompromisszum

ha más az életviteletek... más korosztály vagytok...akkor nehéz megérteni, hogy milyen ha az ember egyetem mellett dolgozik, kevesebb idő jut a barátnőre/= barátokra/pihenésre

2015. febr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek arra van ideje amire szeretné , persze azért ki készíteni nem lehet. Lehet hogy csak kifogás volt , de lehet hogy nem.
2015. febr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!