Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szerezzem vissza? Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza? Vajon még mindig szeret? Tovább lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

A barátommal 3 hete szakítottunk, 2 hónap járás után.Még mindig nagyon rosszul érzem magam miatta, mert én szakítottam vele azért mert az egyik barátnőm látta hogy egy másik csajt simogat.Miután szakítottam ezért a barátommal,kiderült,hogy a "barátnőm" hazudott: Nem is látta őket együtt.Amikor ezt megtudtam egyből bocsánatot kértem tőle, hogy ilyet ráfogtam de azt mondta hogy mostmár mindegy.Mivel egy osztályba járunk így mindennap együtt vagyunk,sőt,biológián egymás mellett ülünk.Szünetekben soha nem beszélünk,viszont bioszon teljesen megváltozik...akkor olyan mintha még mindig együtt lennénk..sokszor észreveszem hogy engem bámul aztán amikor ránézek elmosolyodik és kacsint egyet (ahhw*-*).Szóval most nem tudom mit akar.FB-n is próbáltam vele beszélni,de nálam is az van hogy "látta,de nem válaszol...Olvastam itt olyanokat hogy "ha vissza akarod szerezni,csókold meg,öleld át stb." .Hát én megpróbáltam:D Bioszon végig simítottam a combján mire ő rákolcsolta az ujjait az enyémekre.Ez egyszer történt(múlthét kedden) azóta minden ugyanolyan..Szerintetek még mimdig szeret?Hogy szerezzem őt vissza?Mit mondjak neki?Már ezerszer bocsánatot kértem...

Köszi a válaszokat:)

14/l



2015. febr. 25. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak tettekkel birod őt visszaszerezni. Sajnos te szakítottál vele kicsit megtörted ezért közeledj te. De nekem nagyon furcsa, hogy íg hiszel a barátnődnek az előtt mielőtt ténylegesen meggyőződnél róla. A közelj9vőben ne tedd, hogy mások hazug megjegyzéseire hagyatkozol!
2015. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak olyan jó barátnőm volt, hogy egyből elhittem neki..és milyen tettekel?Tényleg csókoljam meg?Akkor hülyének fog nézni:/Vagy nem?
2015. febr. 25. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!