Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van itt olyan nő akit eljegyze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő akit eljegyzett a párja aztán elhagyta? Mennyi ideig voltatok együtt? Miért lett vége? Mennyi ideig jártatok jegyben?

Figyelt kérdés
A kérdésem csupán érdeklődő jellegű, de megköszönném a tapasztalatokat. Van sok nő ismerősöm aki azt hiszi, hogy ha valaki megkéri a kezüket, akkor az örökké velük marad, holott szerintem ez nem így van.

2015. márc. 5. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez természetesen nincs így. Házasságok is tönkremehetnek, akár pár év elteltével, nem feltétlenül 10-20 év után, eljegyzésből meg még több bomlik fel. Rengeteg példa van arra, hogy valakik boldogak 19-20 évesen, "Jaj, legyél enyém, Klára!", aztán mikor végeznek az egyetemmel, elkezdenek dolgozni, 24-25 éves korukban rádöbbennek, hogy ez így mégsem jó, aztán gyűrű lehúz. Hosszabb együttélés alatt rengeteg olyan probléma merül fel, amire korábban nem volt példa, és csak idő kérdése, hogy ki meddig bírja, ha nem tud megbarátkozni a másik hóbortjaival.
2015. márc. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fél évig jártunk jegyben, aztán egyszer megütött, akkor kirúgtam, és visszaadtam a jeggyűrűt!
2015. márc. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugye tudjátok értelmezni, képileg elképzelni mi az az igazi, v. sirig tartó szerelem!

Amikor az özvegyed eltemet!

2015. márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van ismim akit ugymond az oltár előtt hagytak faképnél és van olyan akit eljegyeztek 2 dųgás erejéig!

18/L

2015. márc. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Masfel evet voltunk egyutt mikor megmondta a szuleinek hogy eljegyzet es jogy roma vagyok,ekkor dolt minden .Kepes volt az apja felakasztani magat de szerncsere nem jott ossze neki ,de ebol kifolyolag lebenult es igy kenyzelenek voltunk veget vetni a kapcsolatunknak,mivel az apja megigerte a fijanak ha tovabbra is ki tart melletem adig egyfolytaba ongyilosaggal fog probalkozni.
2015. márc. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jézus! Utolsó ez nagyon durva.
2015. márc. 5. 13:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk kicsit máshogy volt, három évig tartott a kapcsolatunk, és a három év alatt nem haladtunk semerre... nemhogy eljegyzés, de még összeköltözés se, hiába beszéltem a sráccal többször is erről, de valahogy nem akart, nem mert a jövővel foglalkozni. Körülöttem meg szép sorban jegyezték el a barátaimat, ami még pluszban rosszul esett, hogy mindenki halad valamerre, csak én rostokolok ugyanott. Végül az utolsó közös karácsonyunkkor megkérte a kezemet egy kísérőgyűrűvel, de nem igazán éreztem őszintének a dolgot. Ebben csak megerősített az, hogy amikor érdeklődtem, mikor vegyük majd meg a karikagyűrűket (azt is felajánlottam, hogy felesben vegyük, pedig akkor még alig volt keresetem a tanulás mellett), vagy szerettem volna egy kisebb körű eljegyzési partit tartani a családommal és a közeli barátaimmal, akkor csak hebegett-habogott, kitérő válaszokat adott, olyanokat mondott, hogy ráérünk még, stb... akkor éreztem úgy, hogy kb. csak azért jegyzett el gyorsan, hogy befogja vele a számat. :S Alig egy hónapot voltunk jegyesek, aztán szakítottam vele.


26/l

2015. ápr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!