Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Már nincs visszaút. De nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nincs visszaút. De nem tudok rajta túl lépni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

1 évig tartott a kapcsolat, több szakítás volt (a távolság miatt voltak leginkább nehézségek.)

December elején szakítottunk vègül. De utána még találkoztunk 3x.

2 hónapja nem láttam, 1 hónapja már, hogy nem is beszélünk.

De nem tudok belül elszakadni tõle, nem tudom elképzelni, hogy valaha is tudjak mást szeretni.

26 éves vagyok, jópár kapcsolaton túl. De egyik után sem éreztem ilyet még. És nem múlik.



2015. márc. 6. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Még kevés idő telt el. Csak legyél türelmes, elmúlik.


Foglald le magad, találj ki programokat.

2015. márc. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mért nincs visszaút? Mindent begyógyít az idő, max 1,5 év szenvedés után már nem fog érdekelni. De akkor nem kell néha-néha találkozni, merzt az feltépi a sebeket. Ha meg a távolság mégiscsak megoldható és csak ez a baj, kezdjétek újra.
2015. márc. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Úgy értem, a kapcsolatba nincs visszaút, mert õ nem akarja már, mondván "eleget szenvedtünk a távolsággal" (700 km).

Nem miattam nem beszélünk. És tudom, az idõ... De 26 évem alatt senki után nem telt el sok idõ, hogy nyissak mások felé. Csak mióta Õ volt nekem, érzem ezt.

2015. márc. 6. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!