Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Más is érzékelte már ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzékelte már ezt a jelenséget ismerkedés terén?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok és az utóbbi egy évben 3 nőhöz is közeledtem, komoly kapcsolat céljából. Ebből az egyik egyáltalán nem jött össze, nem passzoltunk, de a másik kettő az elején tökéletesen alakult. Nagyon sokat lógtunk együtt, mindennap beszéltünk, sok szex minden happy DE...kapcsolatot egyik sem akart komolyat. Sőt, amikor az egyik megtudta, hogy azt akarok akkor egyenesen visszafokozott barátnak és el is tűnt minden intimitás köztünk. A másikkal próbáltuk ezt a 'csak szex' de ugye én nem erre vágyom, hanem egy tartalmas kapcsolatra így vele is hamar elkopott a kapcsolat.


Mennyire jellemző ez a ti életetekben, hogy megismertek valakit, néhány hónapig tök jól elvagyok, aztán ha komolyodna akk meg koptatás. Én elég szarul éltem meg, mert rövid idő alatt nagyon közel kerültünk mind2 lánnyal, aztán egyik napról a másikra off.



2015. márc. 7. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az élet szar.
2015. márc. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyes mindent vitt, ő tudja.;)
2015. márc. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen lehetetlen tűnik nekem is normális párkapcsolatot találni. Hiába vagyok szép és okos.

Együttérzek veled.

De ne add fel:) Majd biztos találsz megfelelő lányt:) Sok szerencsét:)

2015. márc. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán nem tűnsz annyira komolynak. Esetleg nem voltak , olyan mély érzelmei feléd. Van nagyon sok nő komoly és laza szex kapcsolatra is. Csak meg kell találnod , a megfelelő partnert. Próbálkozz egy kicsit idősebb lányoknál. Ők már valószínű komolyat keresnek. Próbáld ki az elején egyszerűen kérdezd meg. Te komoly vagy laza kapcsolatot szeretnél? Ennyi az egész...:)
2015. márc. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!