Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megéri együtt lenni vele, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri együtt lenni vele, ha ennyit veszekszünk?

Figyelt kérdés
együtt vagyok a barátommal már egy éve, de mindig is sokat veszekedtünk és mostanában úgy érzem, mikor balhé van, hogy hagyni kéne az egészet. szeretem de ilyen áron találnék sokkal jobbat is. viszont ha együtt vagyok vele, nagyon jól érzem magam és őszintén szólva egyszerűbb is ha vele maradok, (nem kell végigjátszani a szakítósdit aztán a hiányt mikor tanulnom kéne, meg azt sem hogy hirtelen mindenkinek eszébe jutok) bár tudom ez nagyon rossz felfogás. nem tudom mit csináljak. 20L

2015. márc. 14. 19:03
 1/3 anonim válasza:
szerintem még maradj vele egy ideig mondjuk attól is függ hogy mi az oka a vitának.. mi 3 éve vagyunk együtt az első 2 évben szinte napi 3-4 vita megvolt mindenféle csip-csup dolgokból de volt durva oka is a veszekedésnek aztán a 3.év annyira jóra fordult magától mintha a kapcsolat 2. hónapjában lennénk nagyon jó lett minden
2015. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokat veszekszünk mi is,az biztos hogy nem unalmas.Harmadik évben vagyunk mi is,kevesebb már a veszekedések száma.
2015. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát igazatok lehet, még korai lenne szakítani, köszönöm a válaszokat! :)
2015. márc. 15. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!