Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan érhetném el hogy ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el hogy ki szeressen belőlem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeret de én sajnos már nem érzek így iránta. Szeretném ha csak barátok maradjunk , jó vele beszélgetni és a szexualitás is. Jó lenne egy ellenkező nemű barát is. Megoldás lenne ha teljes mértékben , közömbös lennék felé? Mondtam már neki hogy nem szeretem , de olyan mintha a falnak mondtam volna. Vonzódni , vonzódom hozzá szóval kívánom szexuálisan de csupán ennyi. Szeretném vele ezt is le zárni , párkapcsolatra vágyom de köztünk nem lehet. Eddig sem voltunk párkapcsolatban , csak néha össze jártunk. Szerintetek hogyan tudnám el érni , hogy ki szeressen belőlem? Legyen közömbös vagy ne találkozunk?

2015. márc. 15. 12:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Legyek közömbös*
2015. márc. 15. 12:36
 2/6 Bekken'Bauer ***** válasza:

Az a baj hogy a szexkapcsolat vagy a barátság extrákkal kavarja be az embereket..


Miért nem lehet köztetetk semmi párkapcsolat? És mi okozta hogy nem úgy érzel már iránta?

2015. márc. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem itt csupán az történhetett, hogy túl vagy már a kezdeti nagy lángoláson, és az érzéseid lehiggadtak. Ez nem baj! Kívánod szexuálisan, tehát nem lehet azt mondani, hogy nincs meg a vonzalom. Ha már nem lenne meg a vonzalom, azt mondanám, hagyjad, de így még érdemes folytatni, szerintem. Azt ne várd, hogy mindig azonos hőfokon lángoljanak az érzelmek, mert egy idő után mindenképp csökkenni fognak, akármekkora szerelemnek is indult.

Ha viszont tényleg nem érzed magad jól vele, akkor zárd le a kapcsolatot.

2015. márc. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jól érzem magam vele , evvel soha nem is volt probléma. De olyan hullámos vagyok , sokszor úgy érzem szeretem valamikor meg nem. Szóval valamikor egyszerűen kívánom és akaróm hogy találkozunk , valamikor meg 2 hétig látni sem kívánom...
2015. márc. 15. 13:47
 6/6 Bekken'Bauer ***** válasza:
Akkor meg ne játsz vele, először magadban juss dűlőre, mit is akarsz!! (:
2015. márc. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!