Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanátok jelenlegi partner...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok jelenlegi partneretekkel, ha megtudnátok róla, hogy gyógyíthatatlan beteg?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy a srác/lány akivel éppen jártok közli veletek hogy gyógyíthatatlan beteg és rengeteget szenvedett már/ szenved emiatt. Emellett rendszeresen jár orvosi kezelésre. El tudnátok így fogadni, vagy inkább szakítanátok vele?

Kort és nemet is írjatok!



2015. márc. 17. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Biztosan nem! Kitartanék mellette amíg csak él...

17/L

2015. márc. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyenkor ellöknek sokan maguktól, de ha kell én vele maradok, remélve a legjobbakat.
2015. márc. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

27/N

En akit szeretek azt soha el nem hagynam ezert.Vele lennek es tamogatnam az utolso percig.

2015. márc. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem vagyok gyáva nem hagynám magára,a betegséget nem választotta,de engem igen,és én is őt,ez számítana
2015. márc. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, nem ártott volna közölnie még az elején.
2015. márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Hu de sok itt a Terézanya.. Persze lehet előre fogadkozni, de ugyis csak az adott helyzetben dől el, hogy ki meddig bírja egy haldokló melletti mártíromságot. Nem ítélem el azt sem aki feladja és továbblép
2015. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vele maradnék és támogatnám mindenben, de a halála után azthiszem mennék utána én is.
2015. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem a levegőbe beszéltem, mikor megígértem, hogy "egészségben, betegségben". Egyébként mindkettőnk családjában volt rákos beteg, őket sem hagytuk magukra.
2015. márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen.. nem hiába van az hogy egészségben, betegségben. Kísérném minden hova, próbálnám szebbé tenni azt a kicsi időt ami még hátra van, SOSE hagynám el. Még akkor se ha ő kérne rá hogy hagyjuk abba, hogy szakítsunk vagy váljunk.
2015. márc. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem szakítanék. F 42
2021. máj. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!