Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom egy gyáva ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy gyáva ember lenne? Hogy lehet ezen túllépni?

Figyelt kérdés

A párommal múlthéten egyik este, olyan este 22 óra körül egy pesti utcában sétáltunk. Észrevettem, hogy egy lányt egy férfi az egyik kapualj melletti falhoz szorít, megragadja a torkát és fenyegeti. Először mi is arra indultunk volna, de ezt meglátva megálltunk. A lány könyörgött a pasinak,hogy engedje el és sírt is. Egy kicsit megtorpantunk, a párom pedig át akart menni az út másik oldalára, hogy egyszerűen kikerüljük őket.Én követtem, de már mikorra átértünk a másik oldalra, s a srác még mindig fojtogatta vagy inkább a nyakát szorítva fenyegette a lányt, éreztem, hogy nem jó ez így. A párom nem szólt egy szót sem, egyenesen ment tovább és hát ki akarta kerülni a jelenetet. Én valahogy érzetem, hogy ezt így nem akarom annyiban hagyni, s odakiáltottam nekik, hogy kihívtam a rendőrséget. Erre a fickó elengedte a lány torkát, ezt még láttam menet közben.


A páromat nem kértem számon a a történtekről, de nagyon bánt ez a dolog. Szerintetek csak simán lépjek túl rajta? 8 hónapja leszünk együtt, 30 éves nő vagyok, ő szintén 30 lesz. Ez a viselkedés most meglepett.Nem értem, miért viselkedett így.Ilyen gyáva lenne vagy mi?? Ti mit tennétek?? Köszönök minden választ.



2015. márc. 20. 08:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%

1. Lehet,hogy csak téged féltett.

2. Az emberek furán reagálnak a párjuk erőszakos fellépésére,nekem volt olyan esetem amikor levertem egy erőszakos srácot,de a párja(akit előtte rugdosott)a zsaruknak úgy adta elő a sztorit,hogy ő korábban elesett ezért kék-zöld az arca és én megtámadtam a pasiját,minden ok nélkül. Volt olyan esetem amikor a nő táskáját rángató cigó csövest zavartam el,mire a csaj engem baxott le,hogy agresszív állat vagyok és,hogy szegény csak éhes és elkeseredett volt.

3. Nem tudhatod,hogy reagált volna a srác. Mi van ha kést ránt? A párod velem ellentétben gondolom nem viszel fegyvert,de még gázspray-t sem,ugye? És te sem,igaz?

4. Sok ember sajna közönyös. :(

2015. márc. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
48%
Én elgondolkodnek azon, hogy egy ilyen fejemet elforditom ha gáz van típusú pasi mellett hosszabb távon megtalahatom e a helyem. Szerintem gáz hogy egy ilyen szitura így reagál, hiszen még ha nem is ment volna oda, annyit simán megtehetett volna ő is, mint amit te. Ha lesz családja, majd ott is így fogja a családot védeni? Szerintem ez valamelyest megmutatta hogy milyen ember is valójában...
2015. márc. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
Te cselekedtél jól, ennyit kellet volna a párodnak is, tévében is mindig hangoztatják,hogy nem feltétlen jó odamenni "hősködni" mert aztán ebből vannak azok a dolgok,hogy a segíteni akaró sérül vagy hal meg. Az hogy ennyire közönyös semmiképpen nem jó,én biztos megkérdeztem volna,hogy miét így viselkedett.
2015. márc. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
2-es egészem más dolog a saját család meg a vadidegenek. Persze mindig vannak olyanok, akik az anyjukat is eladnák egy szelet kenyérért, de a legtöbb ember nem ilyen. Az elsővel értek egyet.
2015. márc. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%

2. Ez nem feltétlen gyávaság,én sem biztos,hogy fegyvertelenül közbeavatkoznék,ha ott a párom.


25/F

2015. márc. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezért még nem kell elítélni a párodat.

Igen, neked is igazad van, alapvető jóindulat mindenkiben van és odamenne, DE a párod nem Superman vagy Zorro, hogy mindenkit meg kellene védenie, aki vitába keveredik valakivel.

És sajnos titeket csak kötekedőként kezelt volna férfi, és ti is bajba kerülhettetek volna. Mit csináltok, ha kést ránt elő, vagy esetleg titeket szorít falhoz utána mérgében?

A párod téged féltett, mert nem akart sem téged, sem magát ilyen helyzetbe hozni.

Ne a párodat okold, mert két ember között valami vita dúlt, és nem mentette meg a lányt.

Sajnos, a mai világ elég veszélyes, nem lehet mindenhol csak úgy játszani a Supermant.

2015. márc. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
58%
Én is azt tettem volna, amit a párod, elkerültem volna őket nagy ívben. A fene se akar belekeveredni mások verekedésébe, még a végén engem (vagy a családomat, hiszen ők is ott vannak) ér sérülés, vagy bármi, aztán mehetek a kórházba vagy a rendőrségre. Valószínűleg úgy helyezkedtem volna, hogy a barátnőmet és a gyerekünket védjem baj esetén.
2015. márc. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó vagyok, ja és még annyit, hogy majd akkor gyávázd le, ha téged szorítanak falhoz és akkor is így elsétál.. De teljesen más problémája miatt ne őt szívasd már.

Te is hősködnél, ha egy nő egy férfit rúgdosna?

2015. márc. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
72%
8-as vagyok, nem utolsó voltam mert közbe valaki írt. 6-os voltam :D
2015. márc. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, van igazság mindegyikben. attól tartok, hogy ha komolyabb dolgok lesznek köztünk, esetleg összeköltözés, eljegyzés..mi van akkor, ha ez valóban egy olyan jel volt, ami arra int, gondolkodjak el azon, érdemes-e vele lennem...A másik: még nem beszéltem ezt meg vele, mert nem is volt rá nagyon alkalmunk a sok meló miatt, de már nagyon nyomaszt. Azt mondja, még sose keveredett ilyenbe bele, de én szeretnék a félelmeimről beszélni vele, mi lesz, ah egyszerűen ez odáig fajul majd, hogy nem áll ki majd mellettem apróbb dolgokban sem??
2015. márc. 20. 09:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!