Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Már 2 éve szakítottunk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 2 éve szakítottunk, de azóta is minden nap gondolok rá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

26/L vagyok, majd 1 évig voltunk együtt, ő szakított mondván hogy már nem szerelmes. Pszichológusnál jártam már, nem segített. Azóta volt párkapcsolatom,mégis nagyon hiányzik, hiába az első komoly volt és nagyon meg is bántott.

Mit tegyek? Próbálom lefoglalni magam, hobbik, barátok, el is költöztem más városba, elkezdtem táncolni, és ugyan már kevésbé fáj, mégis iszonyatosan rossz néha...

Valakinek volt már hasonló?



2015. márc. 21. 01:52
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem igen, és még mindig tart.

de én a "szakítanék, de nem tudok" kategóriába tartozom

szerintem ebből csak akkor lehet kiút, hogyha egy lényegesen jobbat találsz

2015. márc. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el, hogy ennek így kellett történnie, és ha ez a napi rutinod nem zavarja(tudsz dolgozni,háztartást vezetni),addig nincs gond ezzel.

Nekem is mindennap eszembe jut az exem,akivel 6 éve voltam együtt,ráadásul nem 2 évig,hanem ennek töredékéig.


Sőt,egy másik exemre is gondolok,majdnem naponta,vele is már több éve vége. Egy harmadik meg havi 1x jut eszembe,vele 10éve voltam :)


Amíg nem találsz valakit,aki mindennap szeretkezik veled(jól meg...) és érezteti veled, hogy te vagy neki a legfontosabb,addig normális, hogy olyanra gondolsz,akivel utoljára igazán jól érezted magad és fáj.

2015. márc. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Parancsolj... A helyzet már jobb, de ugyanaz van, mint nálad. Lesd meg a dátumot.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2015. márc. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Basszus én mit mondjak akkor 7 évet voltam a barátnőmmel!

Szerintem ebbe bele fogok rokkani hiányzik és nagyon fáj irány a Duna! :(

28F

2015. márc. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok meg is akartam miatta halni de megmentette az életemet, bevitt pszichiátriára ott voltam 3 hétig. Ez kb 11 hónapja volt mikor szakított velem. Azóta sem tudom kiheverni sőt itthon már ez miatt a család agyára megyek. Néha szoktunk beszélgetni meg találkozni és szerelmeskedni csak az a baj nem akarja újrakezdeni de én igen. Úgy érzem ő a végtettem. Próbáltam másokkal ismerkedni volt is egy aki el tudta volna fogadni, hogy még mindig szeretem a voltomat de én még őt is elküldtem. Nem megy az sem, hogy mással feküdjek le. A gondolat is íritál. Nem tudom mi lesz csak azt lehet én is ebbe megyek tönkre.
2015. máj. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Amúgy mi 10 hónapig jártunk és 8 hónapig éltünk együtt. Idősebb nálam egy évvel én 29 éves leszek a nyáron. Ez alatt a 10 hónap alatt megtanított egy két dologra is amit nem bánok sőt néha hiányzik is a mezőgazdasági élet, mert itt városban lakom. Amúgy ő kamionsofőr csak mire el tudtam fogadni ezt a választását már késő volt. Egyébként akartunk gyereket is csak sajna elvetéltem. :(
2015. máj. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!