Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Szerintetek várjak, és próbáljam újra az exemmel, vagy lépjek túl rajta végleg?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja szakítottunk, majdnem egy éves kapcsolat volt. Azt mondta, hogy most magány kell neki, és hogy épp emiatt nem boldog mellettem, és nem is érez már semmit irántam (baráti szereteten kívül).

Azóta nem is beszéltünk szinte egy szót se. Nem tudom hogy van, de ő csak az első napokban volt nagyon rosszul szakítás után, én pedig jóval tovább, de már javulgat.

Viszont komoly terveink voltak a jövőre nézve és szerintem mindkettőnknek fontos volt ez a kapcsolat. Nem tudom melyik lenne a helyes út: Várni és hátha ő is úgy gondolja megérne ez egy második esélyt, vagy végleg elegedni őt és nem is gondolni innentől közös jövőre?

Én most ilyen köztes állapotban vagyok: nem érzem már iránta azt mint régen és megvagyok nélküle, viszont a jövőmet jobb vele elképzelni mint nélküle.



2015. márc. 26. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd.Amikor vki azt mondja nem érez már semmit,az úgy is van.Plusz látod hogy esze ágában sincs jelentkezni,jól bírja.Felesleges.
2015. márc. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is hasonlo cipőbe járok!Nálam is besokalt,kicsit utobbi időbe sokat veszekedtünk mert ugy érzetem nem törödik velem ugy mint eleinte,meg nekem voltak munkehelyi problémáim és néha hazavitte,,csak én ugy gondolom ha kapcsaolatbe voltak tervezések és ugy mutatta hogy tényleg komoylak szándékok csak külső körülmények megnehezitették a kapcaoltot és ugy vélem azért kis idővel,míg lecsilapodnak a dolgok ujra lehetne kezdeni,nem muszály utaána még 100 emberre összejönni ha már vkibe megtalálta másik a boldogságot.De lehet én látoma rosszul a dolgokat,de sztem mindenki megérdemel még egy esélyt.
2015. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tervezgess!


Itt egy érdekes kérdés, szerintem jogos:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szakit..

2015. máj. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!